Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Örgü Nasıl Kapatılır?

Şiş örgü modelleri nde örgü bitirirken kullandığımız bir teknik. Örgü nasıl kapatılır sizlere videolu olarak hazırladık. Tüm şiş örgü örnekleri. Örgü kazak modelleri nde, hırka modellerinde, bebek örgü modelleri nde kullanın. Şişle ördüğünüz şal ​​modelleri nde kullanın. Örgü nasıl kapatılır kısaca videodan izleyip örgülerinizde açılır. Yelek modelleri nizde geçerlidir. Tüm Örgü modelleri işlemlerinde kapatma işlemine geçmeden şişe ilmek nasıl düzleştirmek ve ters örgü, ters örgü nasıl örülüronlardan bahsedeceğiz. Ve son olarak örgü nasıl kapatılır ona değineceğiz. Şiş örgü malzemeleri ni kısaca çalışır olacağız. Temel teknikler bunlar. Hadi örgü nasıl kapatılır izleyelim.

Örgü Bitirme Nasıl Olur?

Örgü bitirmeyi ben bu şekilde yapıyorum. Sizler nasıl yapıyorsunuz. Şiş örgü tekniklerinde örgüyü sonlandırırken kullandığımız tekniğimiz. Şallarda, hırkalarda, yeleklerde, battaniyelerde, bebek örgülerinde ve şiş ile ördüğünüz tüm örgülerde bitirmeyi kullanıyoruz. Örgü bitirmeyi 1 ilmek düz örüp daha önce ördüğüm ilmeği üzerinden geçirerek kapatıyorum. Önden düz örgü çalışırken ise düz örgü örerek kapatıyorum. Eğer önden ters örgü yaparkensa ters örerek kapatıyorum.

Şimdi örgü nasıl kapatılır izleyelim.

Şimdi örgüye yeni başlıyorsanız şişe ilmek nasıl atılır ondan bahsedelim. Ben bu teknikle örgüye başlıyorum. Farklı şekillerde de ders çalışmaları var. Onları da çalışır.

Şişimize ilmekleri attık. Şimdi düz örgü ve ters örgünün nasıl yapıldığını görelim. Ve örgülerimizde kullanalım.

Tüm temel teknikler bitirdik. İlmek attık, düz ve ters ördük. En son ilmek kapatmayı gördük. İlk videomuz ilmek kapatma oldu. Sonra diğer videoları gördük.

Benzer İçerikler
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler