Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Örgü Fikirleri

Harika bir örgü fikirleri modelleri hazırladık. Kol kısımlarında tığ işi örgü modelleri kullanılmış. Modelin ön ve arka kısımlarında ise şiş örgü modelleri kullanılmış. Örneğin yapılışını çok araştırdım fakat bulamadım. Örgü severlere fikir olması açısından örgü fikirlerinin görsellerini paylaşıyoruz. Modelin ön kısmında ve arka kısmında ters örgü kullanılmış aralardaki örnek ise işkembe örgü modeline benziyor. Model hakkında, yapılışı hakkında bir bilginiz varsa bizimle paylaşabilirsiniz. Örgü modelleri ve yapılışlarında yeni modeller arıyorsanız bu tarz bir örgü örebilirsiniz. Ters örgüyü hepimiz biliyoruz. İşkembeye benzer örnekten örmek isterseniz daha önce tarifini paylaşmıştık. İşkembe örgü modeli yapımı birçok örgü modeline çok yakışan bir örnek. Şiş örgü altıgen modeli yapılışını da kullanabilirsiniz. Örgü fikirleri olarak şiş ve tığ ile örülen modele geçelim.

Yaratıcı Örgü Fikirleri Modelleri

Çok güzel bir örnek, çok güzel bir model. Yapılışı ile ilgili çok fazla bir bilgi yok. Olabilecek modellerin tarifini sizlere üst kısımda vermeye çalıştım. Umarım faydalı olur. Öreceğiniz modellerde sizlere fikir verecektir. Örgü fikirleri merserize pamuklu iplerle örülmüş çok güzel bir model.

Modelin yapılışı ile ilgili sadece bu fotoğraf mevcuttu. İşinize yarar mı bilmiyorum ama yinede paylaşmak isterim.

Örgü Fikirleri 7

Çok hoş bir model. Merserize iplerle, pamuklu iplerle örebilirsiniz. Kol kısımlarında anladığım kadarıyla sık iğne ile üçgenler oluşturulmuş ve bu üçgenler birbirine uç kısımlarından eklenmiş. Fotoğrafları incelediğinizde modeli daha iyi anlayacaksınız.

Örgü Fikirleri

Örgü Fikirleri 5

Örgü Fikirleri 6

Örgü Fikirleri 4

Örgü Fikirleri 3

Örgü Fikirleri 2

Örgü Fikirleri 1

 

Kaynak : https://www.bianzhirensheng.com/

Benzer İçerikler
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler