Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Örgü Bluz Modelleri Yeni

Örgü kazak modelleri olarak, örgü elbise modelleri olarak örebilirsiniz. Şal modelleri olarak örebilirsiniz. Örgü hırka modelleri olarak örebilirsiniz. Çok güzel bir motif ve birçok örgü çeşidi. Dilediğiniz örgüde kullanabilirsiniz. Sizlere kazak ve elbisede bir örnek hazırladık. Bebek battaniyesi modellerinde de kullanabilirsiniz. Renk renk artık ipleri değerlendirmek için örebilirsiniz. Penye iplerle örgü paspas modellerinde kullanabilirsiniz. Örgü kazak modelleri ve açıklamalı yapılışları için birçok motifi kullanabilirsiniz. Tığ işi ile yapılmış motifler veya şiş örgü ile yapılmış örnekler. Kazak modelleri için şemalı anlatımları da kullanabilirsiniz. Kışa hazırlık olarak kendiniz için, kız ve erkek çocuklarınız için, eşiniz için örebilirsiniz. Örgü modellerinden birçok anlatımı videolu olarak, fotoğraflı anlatım olarak bulup örgülerinizde kullanabilirsiniz.

Motifli Bluz Modelleri

Siyah ve beyaz. Birbiri ile zıt ama çok uyumlu renkler. Siyah, beyaz renkler her şeye çok yakışıyor. Kazaklara, bluzlara, paspaslara, ev dekorasyonuna. Birçok yerde kullanıyoruz. Yine siyah ve beyazı kullanarak örgü bluz modelleri yeni bir örnek yapılışı hazırladık. Yapılışını sizlere şemalı olarak vereceğiz. Motifin şemasını ve motifin nasıl eklendiğini görecek ve dilediğimiz örgümüzde kullanacağız.

Örgü Bluz Modelleri Yeni

Motifimiz bu şekilde yapılıyor. Kolay bir motif. Sık iğne, zincir, trabzan ile yapıyoruz bu motifi. Sihirli halka ile başlıyoruz. Ve içine 3 zincir ile başlayıp 17 trabzan yapıyoruz. Daha sonra şemayı uyguluyoruz.

 Örgü Bluz Modelleri Yeni 4

Motifleri birbirine bu şekilde ekliyoruz. Şimdi benzer tarzda farklı bir motif ve ekleme şekli görelim.

Örgü Bluz Modelleri Yeni 5

Sıra geldi uygulamalı halini görmeye. Bittiğinde aşağıdaki kazak gibi olacak. Etek uçlarına, kol ağızlarına ve yakaya trabzanlar, sık iğneler örebilirsiniz.

Örgü Bluz Modelleri Yeni 1

Örgü Bluz Modelleri Yeni 3

Örgü Bluz Modelleri Yeni 2

Kaynak  : http://www.li.ru/interface/pda/?jid=5013021&pid=440768374&redirected=1&page=0&backurl=%2Fusers%2Fdscreative%2Fpost440768374%2F

Benzer İçerikler
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler