Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Örgü Ayakkabı Modelleri ve Yapılışları

Harika bir model daha hazırladık. Örgü ayakkabı modelleri ve yapılışlarından adım adım resimli anlatımları var. Yepyeni ve çok güzel bir model. Örmesi de kolay bir model. Eski ayakkabıları yenileme fikirlerinden, eski terlikleri yenileme fikirlerinden. Daha önceki modellerimiz arasına yeni bir model daha ekliyoruz. Kışın ev terliği olarak, yazın dışarıda kullanabilirsiniz. Bayan örgü ayakkabı modellerinin adımlarını takip ederek çok daha rahat bir şekilde örebilirsiniz. Parmak arası terliklerinizi kesip üzerine birazdan paylaşacağımız örgü ayakkabı modelleri ve yapılışlarında kullandığımız örneği örebilirsiniz. Yeni örgü ayakkabı modellerinde her halkayı renkli örüp renkli örgü ayakkabılar olarak örebilirsiniz. Tığ işi ile yaptığımız bir model. Sadece kış için kullanmak isterseniz örgü çizme yapılışını inceleyip örebilirsiniz. Hadi şimdi yeni modelimizin yapılışını inceleyelim.

Bayan Örgü Ayakkabı Modelleri

Tığ işi ile ve plastik halkalarla hazırladığımız çok güzel bir örgü ayakkabı modeli. Örgü ayakkabı modelleri ve yapılışlarını şemalı olarak hazırladık. Sık iğne ile yapılan ve halkaların birbirine eklenmesi ile şekil alan bir ayakkabı. Modelde % 60 pamuklu % 40 akrilik bir iplik ile örülmüş. 3 mm tığ ile örülmüş. Ve daha önce kullandığımız bir terliğin tabanlığı kullanılmış. Dikmek için iğneye, maket bıçağına ihtiyacımız olacak. Sihirli halka içine sık iğne yaparak veya plastik halka içine sık iğne yaparak örüyoruz. Şimdi şemaları inceleyelim.

Örgü Ayakkabı Modelleri ve Yapılışları

Örgü Ayakkabı Modelleri ve Yapılışları 1

Örgü Ayakkabı Modelleri ve Yapılışları 2

Örgü Ayakkabı Modelleri ve Yapılışları 3

Örgü Ayakkabı Modelleri ve Yapılışları 4

Örgü Ayakkabı Modelleri ve Yapılışları 5

Örgü Ayakkabı Modelleri ve Yapılışları 6

Örgü Ayakkabı Modelleri ve Yapılışları 7

Örgü Ayakkabı Modelleri ve Yapılışları 8

Örgü Ayakkabı Modelleri ve Yapılışları 9

Örgü Ayakkabı Modelleri ve Yapılışları 10

Örgü Ayakkabı Modelleri ve Yapılışları 11

Örgü Ayakkabı Modelleri ve Yapılışları 12

Örgü Ayakkabı Modelleri ve Yapılışları 13

Örgü Ayakkabı Modelleri ve Yapılışları 14

Ayakkabının ayrıntılı yapılışını inceledik. Tüm resimlerde tüm adımları görebilirsiniz. Önce halkaları örüyoruz. Daha sonra şemaya göre iğne ile dikerek birleştiriyoruz. Ve ayakkabımız şekil alıyor. İşte son hali.

Örgü Ayakkabı Modelleri ve Yapılışları 15

Örgü Ayakkabı Modelleri ve Yapılışları 16

Kaynak : http://www.tominas.name/index.php/for-you/item/sound-sea-mc/229

Benzer İçerikler
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Menüler