Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Örgü Anlatımlı Panço Modelleri

Şiş örgü modellerinden örgü panço modelleri anlatımlı örnek hazırladık. Kolay bir model. İlmek sayıları ayarlanarak her yaş için örebilirsiniz. Örgü anlatımlı panço modelleri çok güzel ve kolay bir model. Yeni modelin yapılışına geçmeden önce daha önce paylaştığımız modellere değinelim. Kolay panço yapımı çocuklar için hazırlanmış bir örnek. Bayan örgü panço modelleri ve yapılışı tığ ile motiflerle örülen çok güzel bir örnek. Motiflerin boyutlarını ayarlayabilirsiniz. Küçük çocuklar içinde örebilirsiniz. Örgü bayan panço yapılışı çok güzel renkli bir model. Örgü anlatımlı panço modelleri örmesi kolay bir model. Örgüye yeni başlayanlar da kolaylıkla örebilirler. Çıtır çıtır bir model. Pirinç örgü modeli ile yaptık. Haraşo örgü modeli ile düz örgüler ile de örebilirsiniz. Düz ördüğünüzde üzerine el nakışı modelleri ile kanaviçe etamin örnekleri ile de anlaşma yapabilirsiniz. Örgü aplike modelleri ile de çok güzel olacaktır.

Örgü Panço Yapılışı Anlatımlı

Çok kolay, çok şık ve her yaşa göre örülebilecek bir model. Örgü anlatımlı panço modelleri için elinizde olan ipler, sevdiğiniz ipleri kullanabilirsiniz. Kullanılan ipe ve şiş ölçüsüne göre ölçüler değişebilir. Kendi bedeninize en uygun ölçülerde örebilirsiniz. 2 parça örüyoruz. Ve iki parçayı aşağıdaki şemada olduğu gibi dikiyoruz. Kesik çizgilerle gösterilen kısımları dikmiyoruz.

Örgü Anlatımlı Panço Modelleri 2

Örgü Anlatımlı Panço Modelleri 1

Kare parçalar örüyor 2 kenarı yarım 2 kenarı tam olarak dikiyoruz ve pançoyu oluşturuyoruz. Panço bittiğinde çok güzel duruyor. Pirinç örgü modeli kullanıyoruz. Şimdi pirinç örgü nasıl örülür onu izleyelim.

Çok güzel modelimizin son haline gelelim. Genç kızlarınız için küçük çocuklarınız için hemen örebilirsiniz.

Örgü Anlatımlı Panço Modelleri

Kaynak : https://www.femmeactuelle.fr/deco/loisirs-creatifs/le-poncho-au-point-de-riz-78669

Benzer İçerikler
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler