Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Okul Öncesi Karne Örnekleri

Eğitim hayatında 1 seneyi daha geride bıraktık. Çocuklarımızın mezun olacaklar. Bir üst sınıfa geçecekler. Şimdiden karne heyecanı hepimizi sardı. Pandemi yüzünden okullara bir süre ara verilmişti. Daha doğrusu evlerimiz okul olmuş çocuklarımız yüz yüze eğitime ara vermişler online olarak evde devam etmişlerdi. Tatbikî evlerimiz asla okul gibi olmuyor. Bizde okulların önemini bu sayede bir kez daha öğrenmiş olduk. Pandemi sona ermek üzere. Neredeyse bitti sayılır. Maskelerden kurtulduk. Yavaş yavaş toplantılar, okullarda etkinlikler başladı. Çocuklar karnelerini bile keyifle alamamışlardı. Ama bu sene öyle olmadı. Karnelerini keyifle, coşkuyla kutlayacaklar. Okul öncesi karne örnekleri hazırladık. Özellikle 1. sınıf ve okul öncesi çocuklar için öğretmenlere örnek olacak karne örnekleri, davranış çizelgesi örnekleri hazırladık. Öğrencilerine özel karneler hazırlayabilirler. Karnelerin yanına küçük hediyeler hazırlayabilirler. Okul öncesi karne hediyeleri çocukları çok mutlu edecektir. Kızım anaokulunda iken puzzle hediye etmişti. Çok beğenmiştik. Küçük atıştırmalıklar, yapbozlar, kitaplar hediye edebilirler.

Okul öncesi etkinlikleri kapsamında birçok çalışma hazırlamıştık. Karneleri aldıktan sonra 3 aylık bir yaz tatiline gireceğiz. Yaz tatilinde çocuklarımızla birlikte etkinlikleri yapabiliriz. Mesela okul öncesi kumbara yapımını çocuklar çok sevecekler. Kalem süsü yapımını da çocuklarımızla birlikte yapabiliriz. Korkuluk şekli vererek çiçeklerimizde saksı içlerinde saksı süsü olarak kullanabiliriz.  Şimdi anaokulu karnelerini inceleyelim.

Anaokulu Karne Örnekleri

Evalarla, renkli fon kartonlarla süslenmiş karneler hazırladık. Uçan balonlar, arabalar, çiçekler, gülen yüzler, kepler, sevimli hayvanlarla süslediğimiz karneler hazırlayabiliriz. Örneklerini birazdan inceleyeceğiz. Karneleri veya okul öncesi karne gelişim raporlarını beğendiğiniz süslemelerle yapabilirsiniz. Hazırsanız okul öncesi karne örneklerini inceleyelim.

Benzer İçerikler
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler