Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Merserize Örgü Bluz Modelleri Anlatımlı

Örgü süveter modelleri, yazlık örgü bluz modelleri olarak kullanabileceğiniz harika bir örnek. Merserize örgü bluz modelleri yaz, kış kullanabileceğiniz bir örnek. Gömlek üzeri, elbise üzeri kullanabilirsiniz. Dantel süveter modelleri yapılışı için birçok ip seçebilirsiniz. Elinizde olan ipleriniz varsa onları kullanabilirsiniz. Merserize örgüler daha çok yaza uygun iplerle örülüyor. Pamuklu ipler, merserize pamuklu ipler, keten ipler kullanabilirsiniz. Terletmeyecek yazın kullanımda sizleri rahatsız etmeyecek ipleri seçebilirsiniz. Merserize örgü bluz modelleri anlatımlı örnek tığ ile örtüğümüz kolay modellerden. Merserize örgü modelleri için şemaya ve anlatıma geçelim.

Merserize Örgü Modelleri Anlatımlı

Tığ ile ördüğümüz güzel bir örnek. XS bedenden 5XL bedene kadar ölçüler verilmekte. Şemada bulunan cm ölçülerini kendi bedeninize uygun olan ölçüyü dikkate alarak örebilirsiniz. Tek renk ipler, patik iplerle örebilirsiniz. Evde kalan parça ipleri değerlendirmek içinde bu güzel bluzu örebilirsiniz.

Merserize Örgü Bluz Modelleri Anlatımlı

Şemayı farklı örgü modellerinde de kullanabilirsiniz.  Çok güzel bir model. Etol şal modellerinde, örgü yelek modellerinde de kullanılabilecek bir şema. Şema ile ilgili aklınıza takılan bir konu olursa bizlere sorabilirsiniz. Çok hoş bir model olmuş. Bildiğimiz tığ işi örneklerin bir araya gelerek oluşturduğu çok güzel bir süveter. Dantel örneklerini seviyorsanız bu bluzu, süveteri kaçırmadan örebilirsiniz. Hemen merserize örgü bluz modelleri anlatımlı örneğin son halini inceleyelim. Genç kızların da çok seveceği bir model.

Merserize Örgü Bluz Modelleri Anlatımlı 2

Merserize Örgü Bluz Modelleri Anlatımlı 1

Merserize Örgü Bluz Modelleri Anlatımlı 3

Kaynak : https://www.yarnspirations.com/red-heart-summer-rules-crochet-top/RHC0140-028819M.html?cgid=030821-crochet-month-celebration-pattern-roundup

Benzer İçerikler
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler