Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Koltuktaki Tükenmez Kalem Lekesi Nasıl Çıkar?

Çocuklarımız biraz büyüdükleri ve elleri kalem tutmaya başladığı zaman gördükleri her yere yazmaya, karalamaya başlarlar. Duvarlar, kağıtlar, defterler, kanepeler , koltuklar. Neresi olursa. Bizde tabi bu koltuktaki lekeleri çıkartmak için uğraşırız.

Siz içeride bir şeylerle uğraşırken mutfakta yemekle uğraşırken o koltuklara çoktan yazmaya başlamıştır bile. İçeri bir girersiniz koltukta boş bir yer kalmamıştır. Çocuğunuz koltuk üzerinde sanatını konuşturmuştur adeta. Kızsak bir türlü , kızmasak bir türlü. En iyisi sizlere önereceğimiz koltuk temizliği nasıl yapılır ile sakince temizlemek ve çocuğumuzu da kendimizi de yıpratmamak.

Tükenmez Kalem Lekesi Koltuktan Nasıl Çıkar?

Koltuktaki Tükenmez Kalem Lekesi Nasıl Çıkar? 6

Koltuktaki tükenmez kalem lekeleri için birçok farklı yöntem var. Biz bunlardan alkol ile temizlemeyi kullanıyoruz. İspirto da deneyebilirsiniz. Koltuklarınız aşağıdaki gibi görünüyorsa

Koltuktaki Tükenmez Kalem Lekesi Nasıl Çıkar? 5

Koltuktaki Tükenmez Kalem Lekesi Nasıl Çıkar? 4

Koltuktaki Tükenmez Kalem Lekesi Nasıl Çıkar? 3

İzlemeniz gereken yöntem alkol ile silmek. İspirtoda aynı işi görecektir. Temiz bir bezle hafif ovarak çıkartabilirsiniz. Kumaşın rengini ağartıp ağartmadığını öğrenmek için görünmeyen bir kısımda deneyebilirsiniz. Nasıl görünüyor ama. Tükenmez kalem lekesinden eser kalmadı.

Koltuktaki Tükenmez Kalem Lekesi Nasıl Çıkar? 2

Koltuktaki Tükenmez Kalem Lekesi Nasıl Çıkar? 1

Koltuktaki Tükenmez Kalem Lekesi Nasıl Çıkar?

Daha önce sizlere detaylı olarak önerdiğimiz koltuk temizliği nasıl yapılır ile ilgili yazımı da okuyabilir. Detaylı bilgiye sahip olabilirsiniz.

Kaynak : http://madincrafts.com/three-cheers-for-rubbing-alcohol/

Benzer İçerikler
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Menüler