Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Kolay Tığ İşi Bebek Patik Örnekleri

Bebek patik örnekler ile şiş patik modelleri ve tığ işi patik modelleri. Birbirinden güzel örnekler. Güzel yavrularınız için yapabilirsiniz. Hediye olarak yapabilirsiniz. Satış yapıyorsanız sizlere çok güzel örnek. Patik modellerinin sayılarını istediğiniz gibi ayarlayabilirsiniz. Küçük örmek istiyorsanız azaltabilir, büyük örmek istiyorsanız artırabilirsiniz. Örgü aplike modelleri ile dilediğiniz gibi süsleyebilirsiniz. İnciler, boncuklar, ponponlar, püsküller, kuşlar, kalpler…

Örgü converse bebek patiği yapımı yapabilirsiniz. Anlatım bizde mevcut. Hemde bol resimli. Örgü balerin patik modeli yapılışı yapabilirsiniz. Resimli ve yazılı olarak anlatımı mevcut.

Bebek Patik Örnekleri, Kolay, Yeni ve Tığ İşi

Birçok bebek patik modeli burada bulabilirsiniz. Beğendiğiniz zevkinize uygun modeli yapabilirsiniz. Bu modellerin yapılışı yok. ama teknik olarak hepsi aynı. Daha önce ördüğünüz bir patik modelini burada beğendiğiniz bir modele uyarlayabilirsiniz. Sizlerle önceden paylaştığımız anlatımlı modelleri buradaki modelleri uygulayabilirsiniz. Üzerlerini istediğiniz gibi süsleyebilirsiniz. Hepsi çok güzeller. Umarım bu bebek patik örnekleri sizlerinde hoşuna gider.

Yaptığınız örgü patik modellerini sizlere sunum aşamasında da fikir verecektir.

Kaynak: https://www.etsy.com/

Benzer İçerikler
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler