Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Kare Motiften Fil Yastık Yapılışı

Bildiğimi kare motifleri birleştirerek yastık örüyoruz. Amigurumi olarak kırlent modelleri olarak çeşitli renklerle yapacağımız bir yastık. Evde kalan ipleri değerlendireceğimiz şahane bir yastık olacak. Bebek odası dekorasyonunda, çocuk odası dekorasyonunda kullanabiliriz. Seyahat ederken araba içinde yastık olarak kullanabiliriz. Seyahatlerde ve çocuk odalarında kullanacağımız panda yastık yapımı ilginizi çekebilir. Örmek isteyebilirsiniz. Kırlent dekorasyon fikirlerini inceleyebilir evinizde istediğiniz yerde en güzel yastıkları kullanabilirsiniz. Örgü yastık modelleri veya dikişle yastık dikebilirsiniz. Dikebileceğimiz yastık modellerinden daha önce bahsettik. Beğendiklerinizi dikebilir veya örebilirsiniz. Şimdi kare motiften fil yastık yapılışının detaylarına bakalım.

Örgü Fil Yastık Nasıl Örülür?

Sarı, pembe, mavi, mor, gri gibi renkler kullanılarak örülmüş şahane bir fil yapılışı hazırladık. Kare motiften fil yastık yapılışı kolay projelerden. Yapılışını şemalı olarak hazırladık. Şemadan takip ederek fil yastığımızı örebiliriz. Kare motif kolay bir motif. Bebek battaniyesinde, yatak örtüsünde de kullanıyoruz. Fil yastık yerine farklı hayvan desenlerinde yastıklarda yapabiliriz. Tam ve yarım motifin yapılış şeması mevcut. Bu motifler sayesinde birçok örgü tasarımları oluşturabiliriz.

Kare Motiften Fil Yastık Yapılışı

Bebek battaniyesi örüp yanına güzel bir yastıkla tamamlayabiliriz. Fil yastık ve battaniye çok güzel olacak. Renkli motifleri birbirine dikerek birleştiriyoruz. Sonrasında iki fil gövdesini birleştirirken araya tek sıra gri motif ekliyor ve buradaki motifleri birbirine sık iğneyle ekliyoruz. Az sonra fotoğraftan da daha iyi anlayacağız.

Kare Motiften Fil Yastık Yapılışı 1

Kare Motiften Fil Yastık Yapılışı 2

Kaynak : https://www.yarnspirations.com/row-en/red-heart-crochet-patchwork-elephant-pillow/RHC0520-031314M.html?cgid=patterns

Benzer İçerikler
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler