Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

İğneyle Amigurumi Göz Nasıl İşlenir?

Amigurumi modelleriyle devam ediyoruz. Sırada amigurumi bebeklerde ve daha birçok amigurumi modelinde kullanacağımız amigurumi göz modelleri anlatımı var. Bu kez gözleri iğneyle işleyerek yapıyoruz. Geçtiğimiz günlerde örgü göz modellerinden bahsetmiştik. Amigurumi bebek modellerinize iğneyle işlemeler yaparak tıpkı gerçekmişçesine gözler işleyebilirsiniz. Amigurumi ücretsiz tariflere ve amigurumi bebek tariflerine önceki içeriklerimizden ulaşabilirsiniz. Burada daha önce yaptığımız göz tekniklerinden ve yeni göz tekniklerinden bahsedelim.

İğneyle Amigurumi Göz Nasıl İşlenir? 3

Bu paragrafta daha önce yaptığımız gözlerden bahsedeceğiz. Bez bebeklere veya amigurumi bebeklerinize akrilik boyalarla boyama işlemi yaparak da göz yapabilirsiniz. Nasıl yapacağınızı merak ediyorsanız bez bebek göz yapımında detayları vermiştik. İpten işleyerek yaptığımız göz modellerinin başında amigurumi ipten göz yapımı yer alıyor. Ayrıca 10 farklı modelde amigurumi göz yapımını da inceleyebilir en güzel göz modellerini örgü oyuncak modellerinize yapabilirsiniz. Hazırsanız hemen iğneyle amigurumi göz nasıl işlenir öğrenelim.

İğne İle Göz Yapımı

4 farklı şekilde iğneyle amigurumi göz yapımını öğreneceğiz. Daha sonra amigurumilerimize bu güzel göz desenleriyle şekil verecek oyuncaklarımızı tamamlayacağız. Bebeklere uygulayacağınız ve çeşitli oyuncaklara uygulayacağınız gözlerden oluşuyor.

İğneyle Amigurumi Göz Nasıl İşlenir?

İğneyle Amigurumi Göz Nasıl İşlenir? 1

İğneyle Amigurumi Göz Nasıl İşlenir? 2

Yapılışını öğreneceğimiz gözler yukarıdaki gibi duracak. Çok güzel göz modelleri. Büyük bebeklere ve küçük bebeklere uygulayacağımız gözlerden. Mavi gözler, yeşil gözler, ela gözler, kahve gözler, siyah gözler…Hepsini bebeklerinize uygulayabilirsiniz. Hazırsanız hemen anlatımlara geçelim. iğneyle amigurumi göz nasıl işlenir öğrenelim. İyi seyirler.

Benzer İçerikler
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler