Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Havlu Kenarı Örnekleri

İğne oyası havlu kenarı örnekleri arayanlar buraya. Sizler için muhteşem modeller hazırladık. Örnekler bize ait değil. Hepsi Sinem Hanımın el emeği. Ellerine sağlık Sinem Hanım her biri çok çok güzel olmuş. Model arayanlar için en güzel örnekler burada. Muhteşem renk uyumları ile en güzel iğne oyası örnekleri. Sinem Hanım yaptığı el emeği göz nuru iğne oyası modellerini bizlerle paylaştı. Sipariş vermek isteyenler kaynak kısmındaki linkten kendisine ulaşabilirler. Sizde beğendiğiniz iğne oyası havlu kenarı modelleri anlatımlı havlularınız için yapabilirsiniz. Her evde, her çeyizde en güzel iğne oyası modelleri bulunur. Bizde öğrenmek isteyenler için iğne oyası yazma modellerini, havlu kenarı modellerini videolu olarak vermeye çalışıyoruz. İğne oyası bilen takipçilerimiz bizden model paylaşımı istiyorlar. Onlar içinde en güzel modelleri bulup bir araya getiriyoruz. Yine iğne oyası meraklıları için çok güzel modeller hazırladık.

Havlu Kenarı Örnekleri ve En Güzel Havlu Modelleri

Çok güzel modeller. Baktıkça insan eline hemen iğne iplik alıp iğne oyası başlamak yapmak istiyor. Ben daha önce iğne oyası hiç denemedim. Ama çok seviyorum. Sadece zürafa yapımını biliyorum. Çok önceden öğrenmiştim . Vakit sıkıntısı yüzünden ilerletemedim. Şimdi iğne oyası öğrenmek isteyen ve bilenler için çok güzel modeller hazırladık. Sizde yaptığınız modelleri bizimle paylaşabilirsiniz.

Kaynak: https://www.instagram.com/sinemin_el_isleri/

Benzer İçerikler
2 thoughts on “Havlu Kenarı Örnekleri”
  1. Pınar Han dedi ki:

    İğne oyası havlulardan satın almak istiyorum.Sizinle nasıl irtibata geçebilirim.

    1. Melek dedi ki:

      Merhaba Pınar Hanım. Bu ürünlerin satışını biz yapmıyoruz. Açılan sayfada en alt kısımdan kaynak bölümünde bulunan adresten sipariş verebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler