Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Fıstıklı Virüs Şal Yapılışı

Virüs şal modelini ilk paylaştığımız andan itibaren çok sevildi. Çok örüldü. Bugün yine benzer şekilde örülmüş aralara fıstıklar serpiştirilmiş örgü şal modellerinin yapılışını öğreneceğiz. Adım adım fıstıklı virüs şal yapılışı diğer şallarda olduğu gibi çok beğeneceğiniz ve renk renk öreceğiniz örneklerden. Eğer ilk yaptığımız şalın nasıl örüldüğünü merak ediyorsanız videolu virüs şal yapılışını inceleyebilirsiniz. Batik iplerle, renk geçişli iplerle ördüğümüz en güzel tığ işi şallardan biri. Az sonra paylaşacağımız muhteşem güzellikte tığ işi şal angora iplerle, merserize iplerle örebilirsiniz. Yine çok seveceğimiz çok beğeneceğimiz çok öreceğimiz fıstıklı virüs şal yapılışını öğrenmeye geçelim.

Fıstıklı Virüs Şal Nasıl Örülür?

Virüs şalı andıran güzel bir örnek. Daha önce ismi çok güzel olmasa da modeli çok güzel olan virüs şalı paylaşmıştık. Birazdan anlatımını paylaştığımız örnek onun bir benzeri. Aralara fıstıklar koyularak örülen şallardan. Çeyizlik şal modelleri, baktüs şal modelleri olarak örebilirsiniz.

Fıstıklı Virüs Şal Yapılışı

Fıstıklı virüs şal yapılışı tamamlandığında yukarıdaki gibi duracak. Oldukça güzel ve dikkat çekici. O halde videoya geçip nasıl örüldüğünü öğrenelim. Eğer aklınıza takılan bir konu olursa yorum kısmından bizlere ulaşabilirsiniz. Tüm sorularınızı en kısa sürede yanıtlıyoruz. Bol hobili huzurlu günler dileriz.

 

Benzer İçerikler
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler