Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Eski Kottan Boho Çanta

Eski kot pantolonları kesip biçerek kendimize çok güzel çantalar dikebiliriz. Çantanın üzerini ise çeşitli şekillerde süsleyebiliriz. Eski dantelleri değerlendirmek için çantanın üzerine dikebiliriz. Fermuarlarla, düğmelerle süsleyebiliriz. El nakışı modelleriyle, kanaviçe etamin örnekleriyle süsleyebilirsiniz. Örgü aplike modelleriyle süsleyebilirsiniz. Şimdi çeşitli nakış teknikleriyle ve çeşitli renklerde, kalınlıkta ipler kullanılarak süslenmiş bir çantanın yapılışını öğreneceğiz. Bu teknikleri örgü çanta modellerinde de kullanabilirsiniz.

Eski Kottan Boho Çanta 2

Kendin yap çantalar arasında en çok diktiğimiz modellerden biri kot çanta modelleri. Sade bırakıyor yada üzerini çeşit çeşit süslüyoruz. Eski kottan çanta modellerinde yine kot gömleklerin, kot pantolonların her parçasını kullanabilirsiniz. Kemerlerini, arka ceplerini, yan ceplerini kullanabilirsiniz. Mesela daha önce kottan çanta yapımı hazırlamıştık. Piknik çantası modelleri olarak kullanabilirsiniz. Kottan okul çantası modelleri olarak kullanabilirsiniz. Hazırsanız eski kottan boho çanta yapılışını öğrenelim.

Eski Kottan Boho Çanta Nasıl Dikilir?

Kot gömlekleri, kot pantolonları, kot kumaşları keserek kendimize çanta dikebiliriz. Bugün diktiğimiz çantaların üzerini süsleme tekniklerinden bahsedeceğiz. Eski kottan boho çanta yapılışı hazırladık. Tamamlandığında çanta çok güzel duruyor. Penye ipler ve nakış ipleriyle süslenmiş çantanın tamamlanmış haline göz atalım.

Eski Kottan Boho Çanta

Eski Kottan Boho Çanta 1

Çok şık çantaların yapılışını aşağıdaki videolardan öğreneceği. Son olarak videoya geçelim bu 2 güzel çantanın anlatımını izleyelim. Eski kottan boho çanta yayında. İyi seyirler.

Benzer İçerikler
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler