Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

El Örgüsü Kazak

El örgüsü kazak, el örgüsü yelek modellerinde kullanacağınız çok güzel bir örnek. İki renkli örgü modellerini erkek bebek örgü modellerinde kullanabilirsiniz. Bere modelleri, atkı modelleri, örgü süveter modellerinde de güzel duracak bir örnek. İki renkli örgü modeli nasıl yapılır daha önce paylaşımlarımız olmuştu. İki renkli örgü modelleri erkek örgülerinde, örgü yelek ve süveterlerde çok şık duruyor. Birazdan paylaşacağımız videolu şişle renkli örgü modeli yapılışı güzel bir örnek ve dilediğiniz örgünüzde kullanabilirsiniz. Hadi el örgüsü kazakta kullandığımız modelin nasıl yapıldığına geçelim.

El Örgüsü Modelleri

El örgüsü kazak modelinde kullandığımız örnek kolay ve çok şık duruyor. Erkek örgülerinde, yelek modellerinde kullanacağınız güzel bir örnek. Model 4 ve katlarından oluşuyor. Ve +3 kenar ilmeği ekliyoruz. Daha sonra videoda anlatıldığı gibi modeli kurmaya başlıyoruz. Modele 2 düz 2 ters lastik, 1 düz 1 ters lastik ile başlayabilir daha sonra örneği kurabilirsiniz. 2 renkten daha fazla renk ile de çalışabilirsiniz. Tek renk olarak da değişik bir model olabilir.

El Örgüsü Kazak

Model bittiğinde yukarıdaki gibi görünecek. Çok güzel duruyor değil mi. Yıldızı andırıyor. Çiçeği andırıyor. Güzel bir örnek. 4 ve katları +3 kenar ilmeği ekleyerek öreceğiniz modele göre ilmek sayılarınızı belirleyerek örebilirsiniz. Sizlere hemen örneğin nasıl yapıldığını anlatan videoyu hazırlayalım. Takıldığınız herhangi bir konu olursa bizlere sorabilirsiniz. İyi seyirler.

Benzer İçerikler
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler