Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

El Örgü Modelleri Anlatımlı

Örgü süveter modelleri olarak kullandığımız bir modelin yapılışını hazırladık. El örgü modelleri anlatımlı süveter modellerinde kullandığımız örneği şal modellerinde, yelek modellerinde, yazlık örgü modellerinde de kullanabilirsiniz.  Çok güzel bir model. Tığ işi ve pamuklu iplerle yaptığımız bir tarif. Yaza doğru yavaş yavaş girerken yazlık örgülere yer vermeye başlayalım. Kolay bir model. Şemaları takip ederek rahatlıkla örebilirsiniz. Motifli örgüler, bütün olarak örülen örgüleri yazlık olarak kullanabilirsiniz. Beğendiğiniz motiflerle yazlık örgüler, kışlık örgüler kullanabilirsiniz. Yazlık örgü bluz modelleri anlatımlı örnekleri kullanabilirsiniz. Motiflerle, bütün örgüleri birleştirerek yazlık tığ işi bluz yapımı örebilirsiniz. Beğendiğiniz örgü modellerini yazlık süveter, yelek, tunik gibi modellerde kullanabilirsiniz.

El İşi Örgü Modelleri Anlatımlı

Tığ işi örgü modelleri ile ördüğümüz bir örnek. Zincir sayısını ayarlayarak istediğiniz yaş grubu için örebilirsiniz. Küçük bebeklerden yetişkinlere kadar her yaş için örülebilir. Şemalı olarak ve fotoğraflarla örneğin nasıl yapıldığını görebilirsiniz. Aklınıza takılan herhangi bir soru olursa sorabilirsiniz.

El örgü modelleri anlatımlı modelin uzunluğu 50 cm genişliği 42 cm. 2,3 mm tığ ve ince pamuklu iplik kullanılmış. Şimdi modelin şemasını görelim.

El Örgü Modelleri Anlatımlı 12

El Örgü Modelleri Anlatımlı 13

El Örgü Modelleri Anlatımlı 14

Şimdi ise örnek uygulamasını fotoğraflı olarak görelim.

El Örgü Modelleri Anlatımlı 23

El Örgü Modelleri Anlatımlı 22

 

Modelin nasıl yapıldığını fotoğraflarla da gördüğümüze göre bittiğinde nasıl duracak ona bakalım. Elbise ile, gömlek ile, pantolon ile her şeklide kullanabileceğiniz şık bir örgü süveter.

Kaynak : http://www.bianzhirensheng.com/a/24357.html

Benzer İçerikler
Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler