Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Dekoratif Yastık Modelleri

Şahane yastık modelleri hazırladık. Dekoratif yastık modelleri. Tığ işi örgü modelleri, şiş örgü modelleri, makrome örgü modelleri, panç nakışı örneklerinden oluşan dekoratif yastık modelleri. Motifli örgülerden, makrome düğüm çeşitlerinden, şiş örgü örneklerinden hazırlanmış kırlent modelleri. Daha önce de örgülerden, kumaşlardan kırlentler hazırladık. Ev dekorasyonumuz için kullandık. Gökkuşağı yastık yapımı çocuklar için örgü çıngırak modelleri olarak da örebileceğiniz bir örnek. Kadife ipten yastık nasıl yapılır paylaşmıştık. Hanım dileni bey beğendi motiflinden kadife iplerle kırlent örmüştük. Şahane olmuştu. Keçelerden de kırlentler yapabilirsiniz ev dekorasyonu için. Yapılışı olan modelleri önceki yazılardan inceleyebilirsiniz. Bugünkü galeride dekoratif yastık örneklerinden çok beğeneceğiniz modeller var. Saç örgülerinden, burgulardan, popcornlardan yapılmış örnekler var. Hazırsanız birlikte galeriyi inceleyelim.

Dekoratif Yastık Modelleri 89

Dekoratif Yastık Modelleri Örnekleri

Şiş, tığ, makrome, panç nakışı ile yapılmış çok güzel hemen yapmak isteyeceğiniz dekoratif yastık modelleri hazırladık. Dekoratif yastık modelleri yapımı maalesef yok. Bazı modellerin tarifi önceki yazılardan, tariflerden örnekleri inceleyebilir kırlentlerinizde kullanabilirsiniz. Yastıkların ölçüsü genelde 45 x 45 cm oluyor. Hazır bir yastığın üzerine kılıf olarak örebilirsiniz. Yada dikiş biliyorsanız evde kendiniz iç kısmını beğendiğiniz kumaş ve elyaflarla dikebilirsiniz. Yastıkların arka yüzü için aynı örnekten yastıklar örebilirsiniz. Dekoratif, desenli kumaşlar kullanabilirsiniz. Tığ ile ağ örebilirsiniz.

Dekoratif yastık modellerinde galeride şahane örnekler var. Bildiğimiz modellerden veya daha önce görmediğimiz örneklerden oluşan yastıklar. Punch nakışı, modern makrome çalışmaları, tığ işinden yastıklar, şiş örgü yastıklardan oluşan galeriyi inceleyelim.

Benzer İçerikler
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler