Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Çok Değişik Örgü Modelleri

Çok şık , çok güzel, örmesi çok keyifli bir çok değişik örgü modelleri. Daha detaylı anlatımına örgü yelek modeli yapımından ulaşabilirsiniz. Sizler için en güzel örgü modellerini, en yeni örgü modelleri ve yapılışlarını araştırıp yayınlıyoruz. Mümkün olduğunca herkesin anlayabilmesi ve yapabilmesi için en ayrıntılı şekilde anlatmaya çalışıyoruz. Bu modeli daha önce resimli olarak yapılışını paylaşmıştık. Çok istek aldı. Çok soran olduğu için videosunu çekmeye çalıştık. Umarım beğenirsiniz. Şiş örgü modelleri ile yapılan çok güzel ve değişik bebek örgü modelleri. Ben kızım için örmüştüm. Sizde kızlarınıza , torunlarınıza , yeğenlerinize örebilirsiniz. Her yaş için uygun bir örnek. İlk başlama kısmı olan saç örgüsünü uzun tutuyoruz , yapacağımız yaşa göre ayarlıyoruz. Bizde her zevke hitap eden çok değişik örgü modelleri, hobiler, örgüler , iğne oyası modelleri mevcut. Kokulu taş modelleri yapanlar için videolu birçok tarifimiz var. Kutu kaplama modellerini de videolu olarak hazırlamıştık. Örgü modellerini, kanaviçe etamin örneklerini, dantel örneklerini, kanaviçe etamin örneklerini saymıyorum bile.

Değişik Örgü Modelleri Nasıl Yapılır?

Tüm detayları daha önce paylaşmıştık bu çok değişik örgü modelleri örneğini. Yine tüm detaylar videoda ayrıntılı bir şekilde anlatılıyor. Aklınıza takılan bir soru olursa sorabilirsiniz. Ben modelde bebe yünü kullanmıştım. Siz beğendiğiniz iplerle örebilirsiniz. İlmek sayıları, saç örgü uzunluğu sizin kullanacağınız ipe , ipin kalınlık ve incelik durumuna göre değişecektir. Sayıları daha önce giydiği bir modeli ölçü olarak alıp örebilirsiniz.

Şimdi bu şahane bebek yelek modelinin yapılışına geçelim.

 

Benzer İçerikler
2 thoughts on “Çok Değişik Örgü Modelleri”
  1. Emine dedi ki:

    Iyi gecelerbu yeleğin ön parçasını diger kısmını nasıl başladınız video yok benim ters düştü lütfen yardımcı olur musunuz bi tek o parça kaldı ilmek alırken benim ki olmuyor çünkü ters düşüyor videonun alnisini yapinca

    1. Melek dedi ki:

      Merhaba Emine Hanım. Önler birbirinin simetrisi olacak. Yan yana koyup ne taraftan ilmek çıkartacağınızı daha kolay bulabilirsiniz. Videoda bahsetmeyi unutmuşum. Yanlış hatırlamıyorsam bir tarafın ilmeklerini önden alıyordur diğer tarafı arka yüzden başlıyorduk ilmek almaya.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Menüler