Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Çocuklar İçin Örgü Modelleri

Tığ ve şişle örülmüş muhteşem örgü modelleri var sırada. Bu modeller çocuklara özel. Örgü eldiven modelleri, örgü şapka modelleri, örgü patik modelleri, örgü çorap modelleri gibi birçok örnek var. Çocukların sevdiği kahramanların örgüye dönüştürülmüş hali. Çocuklar için örgü modelleri ilmek sayılarını, zincir sayılarını ayarlayarak her yaşa göre öreceğiniz örneklerden oluşuyor. Örgülerimizde kullanacağımız fikir amaçlı bir paylaşım. Maalesef bu modellerin yapılışı yok. Bebek örgü modellerinde birçok anlatımlı tarifi bulabilirsiniz önceki yazılarımızda. Örümcek adam eldiven tarifi, örgü unicorn tarifleri… Hepsi var. Kuzulu örgü modelleri var. Örgü modellerinde beğendiğiniz örgüleri örerken kullanacağınız birçok model anlatımı var. Tığ, şiş fark etmez. Hepsine bir tıkla ulaşabilirsiniz. Mimuu.comdan tüm çalışmalara ulaşabilirsiniz. Çocuklarınıza galeride beğendiğiniz modelleri örebilir ona hediye edebilirsiniz. Eminim sevdiği kahramanları örgü olarak gördüklerinde çok mutlu olacaklar. Eldivenleri giymeyi, şapkayı giymeyi çok sevecekler.

Çocuklar İçin Renkli Örgü Modelleri

Renkli örgü modellerinden oluşan güzel bir galeri. Örümcek adamlar, unicornlar, tavşanlar kullanılarak örülmüş harika örgüler. Düz bir örgüye küçük aplikeler yapılarak tamamlanmış çoraplar, eldivenler, patikler var sırada. Haraşo örgü modellerinde renk değişimi yapılarak angry birdse çevrilmiş. Çok güzel olmuş. Sizde düz örgüler örerek ve üzerine aplikeler yaparak birçok modele çevirebilirsiniz. Uzun kulaklarla tavşana, küçük yuvarlak kulaklarla sevimli bir ayıcığa, boynuz ekleyerek unicorna, yeşil ile örerek ninja kaplumbağalara çevirebilirsiniz.

Dilerseniz sizlere ilham verecek özenle hazırlanmış renkli örgü modellerine geçelim. Galeride çocuklar için hazırlanmış çocuklar için örgü modelleri var.

Kaynak : https://zen.yandex.ru/media/id/5edbb1d48563f03a502102ff/interesnye-idei-viazanyh-varejek-i-nosochkov-dlia-detei-5f9836f25142496dd164a2dd

Benzer İçerikler
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler