Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Çizgi Çalışması Etkinlikleri Okul Öncesi

Ana okulu veya okul öncesi çocuklarımızın hatta ilk okula yeni başlayan 1. sınıf çocuklarımızın da rahatlıkla yapabileceği çok güzel çizgi çalışması etkinlikleri hazırladık. Parmak kaslarını geliştirmek için dikkati artırmak için çizgi çalışmaları çok önemli. İlk okula başladıkları zaman kalem tutarken bu etkinlikler sayesinde çocuklarımız zorlanmıyorlar. Parmakları çabuk yorulmuyor. Evde veya okulda hiç fark etmez bu etkinlikleri çıktı alarak yapabilirsiniz. Sınıf içi etkinlikleri olarak da kullanılacak çok güzel resimler var. Çocuklar çizgileri birleştirerek resimleri tamamlayacak sonrasında ise boyayarak bitirecekler. Çizgi çalışması etkinlikleri okul öncesi örneklerinin üzerini presle kaplayarak yaz sil çalışmaları yapabilir uzun süre kullanabilirsiniz. Resimler arasında düz çizgi çalışması okul öncesi resim tamamlama çalışmaları gibi örnekler var. İnce motor becerilerini geliştirecek çizgi çalışmaları çocuklarınızla birlikte yapabilirsiniz.

Okul öncesi etkinlikleri ve yapılışları hakkında çocuklarımız için çok güzel etkinlikler yapıyoruz. Birçoğunu kızımla birlikte bizde yapmıştık. Yanardağ etkinlikleri, uçan balon etkinlikleri, ay kumu etkinlikleri, çizgi çalışmaları, ev yapımı oyun hamurları gibi birçok etkinlikleri yaptık. Sizde yapmak isterseniz çalışmaları mutlaka incelemelisiniz. Ve denemelisiniz. Çocukların çok keyif alacakları muhteşem çalışmalar var. İp baskısı nasıl yapılır paylaştığımız konular arasında. Çocukları keyif alacağı etkinliklerden. Sebze ve meyve boyama etkinlikleri çocukların beğeneceği boyama etkinliklerinden.

Çizgi Çalışması Örnekleri

En güzel örnekler burada. Renkli çalışmalar, siyah beyaz çizgi çalışmaları çocuklarımız için hazırladık. Hem eğlenecekler hem de ince motor becerileri gelişecek. Okuma yazma öğrenirken zorlanmayacaklar. Çıktı alarak çalışmaları kullanabilirsiniz. Az önce dediğimiz gibi üzerine pres kaplayarak uzun süre kullanabilirsiniz. Yaz sil çalışmaları yapabilirsiniz. Yada tek kullanımlık olarak yapabilirsiniz.

Şimdi 80 den fazla çizgi çalışması okul öncesi etkinliklerini inceleyelim.

Benzer İçerikler
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler