Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Betondan Sabunluk Nasıl Yapılır?

Sabunluk modelleri, mumluk modelleri olarak yapabileceğiniz çok güzel ve çok kolay bir proje. Betondan sabunluk nasıl yapılır resimli olarak yapılışını hazırladık. Betondan saksı yapımı olarak da, betondan neler yapılır farklı projeler paylaşmıştık. O projeleri inceleyerek ev dekorasyonunuz için kendin yap projeleri hazırlayabilirsiniz. Betondan saksı kalıbı nasıl yapılır önceki tarifler arasında bulabilirsiniz. Ve çiçekleriniz için, teraryum bitkileriniz için, kaktüs çeşitleriniz için yapabilirsiniz. Hobi dünyasına ait farklı ev dekorasyonunda kullanabileceğiniz çalışmalar hazırladık. O modelleri inceleyerek beğendiklerinizi yapabilirsiniz. Çiviler ve iplerle yapılmış modeller var. Örgülerle yapılmış modeller var. Kanaviçelerle yapılmış çalışmalar var. Mobilya yenileme fikirleri var. Eski dantelleri yenileme modelleri var. Kütüklerden, ağaç dallarından, paletlerden yapılmış birçok çalışma var. Her birini yapabilir ve kullanabilirsiniz.  Şimdi betondan sabunluk nasıl yapılır inceleyelim.

Betondan Sabunluk ve Mumluk Yapılışı

Silikon kalıplar, kartonlarla yapılmış kalıplar kullanabilirsiniz. Ahşaplarla kendiniz kalıplar yapıp beton ile güzel çalışmalar yapabilirsiniz. Betondan sabunluk nasıl yapılır resimlerle yapılışını hazırladık. Aynı çalışmayı mumluk modelleri olarak da kullanabilirsiniz. Daha derin yaparak teraryumlar, kaktüsler ekebilirsiniz.

Yapılışı oldukça kolay. Bir poşet içinde su ile çimentoyu karıştırıyoruz. Poşetin ağzını bağlıyoruz. Ve betonun donmasını bekliyoruz. Ve donduktan sonra poşeti çıkarıyoruz. Her şey hazır.

Betondan Sabunluk Nasıl Yapılır? 7

İster mumluk, ister sabunluk olarak. İstersek saksı olarak kullanabiliriz. Minik teraryumlar ekebilirsiniz. Çok güzel görünüyorlar. Ve yapılışı kolay.

Betondan Sabunluk Nasıl Yapılır?

Betondan Sabunluk Nasıl Yapılır? 8

Betondan Sabunluk Nasıl Yapılır? 2

Betondan Sabunluk Nasıl Yapılır? 5

Betondan Sabunluk Nasıl Yapılır? 6

Betondan Sabunluk Nasıl Yapılır? 1

Betondan Sabunluk Nasıl Yapılır? 3

Betondan Sabunluk Nasıl Yapılır? 4

Kaynak : https://www.designboom.com/readers/dan-goldschmidt-concarit/

Benzer İçerikler
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler