Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Betondan Bahçe Yolu Nasıl Yapılır?

Dekorasyon projeleriyle devam ediyoruz. Tabi hepimizin bahçeli evi yok. Hobi bahçeleri, köye ev yapmalar son zamanda oldukça arttı. Özellikle pandemiden sonra hızla artış gösterdi. Eğer hobi bahçeniz varsa köyde eviniz varsa şehirde bahçeli eviniz varsa bahçe yolu modellerini yapabilirsiniz. Betonları, çimentoları çeşitli kendin yap projelerinde kullanıyoruz. Betondan bahçe süsleri yapıyoruz. Bal kabakları, deniz fenerleri, mantarlar en çok yapılan projelerden. Eğer bahçeniz için süsler yapmak istiyorsanız betondan bahçe süsü nasıl yapılır izleyebilirsiniz. Bahçelerinize çok kolay şekilde çitler yapabilirsiniz. Kamışlar, kuru ince ağaç dalları, paletler ile bahçe çiti yapabilirsiniz. Kendin yap bahçe çiti size çalışmalarınızda fikir verecek. Bahçe yolu yapımı için detaylara geçelim. Betondan bahçe yolu nasıl yapılır izliyoruz.

Pratik Bahçe Yolu Yapımı

Bahçe adım taşı yapıyoruz. Seyyar olduğu için bahçemizin her alanında kullanabiliriz. Sıkıldığımızda yerini değiştirerek bahçenin farklı bir bölgesinde taşı tekrar kullanabiliriz. Pratik bahçe yolu yapımı için hazır kalıplar da var onları kullanabilirsiniz. Eğer kalıp almak istemiyorsanız kartonlarla kendi kalıplarımızı oluşturabiliriz. Büyüklüklerini de kullanacağımız alana göre ayarlayabiliriz.

Betondan Bahçe Yolu Nasıl Yapılır? 1

Kartondan kalıpları oluşturduktan sonra betonu hazırlayıp kalıplara döküyoruz. Betonun donmasını bekliyoruz. Daha sonra kullanıma hazır hale getirip bahçemize yerleştiriyoruz.

Betondan Bahçe Yolu Nasıl Yapılır? 2

Betondan Bahçe Yolu Nasıl Yapılır?

Son olarak videoya geçelim. Betondan bahçe yolu nasıl yapılır öğrenelim.

Benzer İçerikler
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler