Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Bebek El Örgü İşleri

Kolay bebek yelek modelleri, kolay bolero modelleri diyebiliriz. Kızlarınıza kolayca örebilirsiniz. Bebek el örgü  işleri örgüye yeni başlayanlar için ve kızlarına yelek örmek isteyenler için süper bir örnek. Bebek yelekleri olarak elbise üzerine, tişört üzerine kullanabilecekleri bir model. Örgü bebek bolero modelleri için farklı örneklerimiz de var. Önceki tariflerden hepsine ulaşıp beğendiklerinizi örebilirsiniz. Tığ ile ördüğümüz şiş ile ördüğümüz birçok model mevcut. Örgü bebek bolero yapımını annem kızım için örmüştü. Çok severek kullandık. Videolu şiş örgü bolero yapımını da çok seveceksiniz. Şimdi yeni modelin yapılışına geçelim. Bebek öl örgü işleri için hazırlayın ipleri tığları. Başlıyoruz.

El Örgüsü Yelek

Kolaylıkla öreceğiniz el örgüsü yelek hazırladık. Bebek el örgü işleri için kalın iplik ve 10 mm tığ kullanıyoruz. Modelde vereceğimiz ölçüler 1,5 – 2 yaş için uygun. Tek seferde örüyoruz. Sırt kısmından başlıyoruz ve önleri örüp bitiriyoruz. Arka beden için 19 zincir çekerek başlıyoruz. Ve aşağıdaki gibi önce 1 tur trabzan sonra 1 tur sık iğne ile örüyoruz. Kol kısmına geldiğimiz zaman 8 zincir ile artırma yapıyoruz.

Bebek El Örgü İşleri 2

Şimdi ördüğümüz bu parçayı 2 ye katlıyoruz. Gerekli olan yerleri dikiyoruz. Kol kısımlarını dikiyoruz. Ön bağcıklar için yeterli uzunlukta zincir çekiyoruz. Ve üzerine trabzan veya sık iğne yapıyoruz. Ve in kısımları dikiyoruz.

Bebek El Örgü İşleri 3

Yeleğimizi tamamladık. Kızımıza gönül rahatlığı ile giydirebiliriz. Kullanacağınız ipe göre zincir sayıları değişecektir. Bunu dikkate alarak örgülerinizi örebilirsiniz.

Bebek El Örgü İşleri 4

Bebek El Örgü İşleri

Kaynak : https://trendymetwol.wordpress.com/2018/06/14/patroon-kindervestje/

Benzer İçerikler
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler