Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Amigurumi Snoopy Yapılışı

Amigurumi modellerinden sevimli bir çalışmayla devam ediyoruz. Bugün örgü oyuncak modellerimiz arasına snoopy yapımı ekliyoruz. Beyaz ve siyah iplerin buluşmasıyla oluşan en güzel sağlıklı oyuncaklardan. Amigurumi snoopy yapılışı videosu yabancı örgü modellerinden. Fakat videoda sol üstte sayılar veriliyor. Amigurumi biliyorsanız bu sayıları takip ederek kolayca örebilirsiniz. Yine çeviri yaparak anlamlarını öğrenip örebilirsiniz. Elinde kalp balon olan snoopyden önce yine farklı amigurumi modellerinden bahsedelim.

Bu paragrafta birkaç modelde ördüğümüz amigurumilerden bahsedeceğiz. Her biri çok sevimli. Amigurumilerden en çok örülen oyuncaklardan biri de zürafa. Güzel bir zürafanın yapılışına zürafa amigurumi tarifinden ulaşabilirsiniz. Amigurumi çanta süsü yapılışı da son ördüğümüz sevimli modellerden. Amigurumi zebra yapımı da siyah beyaz iple örülen en güzel örgülerden. Amigurumi snoopy yapılışını öğrenelim.

Amigurumi Snoopy Nasıl Örülür?

Siyah, beyaz, pembe gibi ipleri kullanarak çok sevimli snoopy örüyoruz. Snoopye üşümesin diye yelekler örüyoruz. 3,5 mm tığ ve pamuklu iplerle öreceğimiz snoopy aşağıdaki gibi duracak.

Amigurumi Snoopy Yapımı 4

Çok güzel değil mi. Hediyelik fikirler olarak da düşünebilirsiniz. Üstelik elinde kalbi de var. Hadi gelin birlikte amigurumi snoopy yapılışını öğrenelim.

Benzer İçerikler
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler