Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Amigurumi Lama Anahtarlık Yapılışı

Örgü anahtarlık modelleri çok hoş bir örneğinini hazırladık. Amigurumi lama anahtarlık yapılışı . Amigurumi modelleri ni örmeyi çok. Çocuklarımıza sağlıklı oyuncak modelleri, oyuncak modelleri örüp keyifle oynamalarını izliyoruz. Amigurumi anahtarlık modelleri çok sevimli görünüyor. Arkadaşlarınıza, sevdiklerinize tığ işi anahtarlık modellerini hatıra bakır olarak da annem. Beğendiğiniz amigurumi desenleri ni daha küçük örerek çeşit anahtarlıklar örebilirsiniz. Sevdiklerinizde gelen size ellerinizle beğendiğiniz anahtarlıkları çok verecekler. Amigurumi desenlerinden ördüğümüz anahtarlıklardan bahsedelim. Ördüğünüz anahtarlıklar o modellerde de kullanılır.

Amigurumi anahtarlık yapımları anlatımlı model salyangoz ve örgü kalp motifinden güzel. Ayrı ayrı veya birlikte örerek anahtarlık yapabilirsiniz. Amigurumi baykuş anahtarlık tarifi ise ilk girişimimiz andan itibaren çok sevilen modellerden. Tığ işi anahtarlık modelleri nde yeni yapılışına geçiyoruz.

Amigurumi Lama Anahtarlık Nasıl Örülür?

Beyaz iple lamamızı örüyor renkli iplerle süslemelerden geçiyoruz. Çok sevimli çok beğenilecek amigurumi lama anahtarlık yapılışı. Yabancı örgü modellerinden videoda detaylarıyla yapılışı paylaşılıyor. Birlikte bu güzel anahtarlığı örebiliriz. Çok fazla ip anahtar olmayacak için olan iplerle örebiliriz. Gri lamalar, beyaz lamalar örebilir çok renkli iplerle gibi oynanabilir.

Amigurumi Lama Anahtarlık Yapılışı

Şimdi bu sevimli amigurumi lama anahtarlık yapılışını öğrenelim. İyi seyirler.

Benzer İçerikler
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler