Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Amigurumi Çerçeve Modelleri

Amiguruminin en güzel örnekleriyle devam ediyoruz. Bebek odası dekorasyonunda, çocuk odası dekorasyonunda kullanacağımız modellerden. Bebek görme hediyesi olarak düşünebiliriz. Hediyelik fikirler olarak da çok güzel çalışmalardan olacak. Amigurumi oyuncak modellerinde birçok tarife değindik. Ücretsiz amigurumi tarifleri paylaştık. Amigurumi pano modellerinde o tarifleri kullanabilirsiniz. Oyuncakların büyüklüklerini iplerin kalınlık inceliğine, tur sayısına göre ayarlayabilirsiniz.

Bu paragrafta dana önce yaptığımız amigurumi çalışmalarına değineceğiz. Duvarlarımızı süsleyecek çok güzel dekorasyon ürünleri, pano modelleri hazırlamıştık. Mesela amigurumi bebek odası duvar süsleri sizlere yapacağınız çalışmalarda fikir verecek. Amigurumi duvar süsü modelleri ve şemaları ise son zamanların en çok tercih edilen modelleri arasında yerini alıyor. Bebek odalarında, çocuk odalarında amigurumi lambader modellerini de kullanabilirsiniz. Çok güzel duracaktır. Amigurumi zürafalar, amigurumi ayıcıklar, amigurumi tavşanlarla, amigurumi balonlarla süslü lambaderler odaya renk katacak. Şimdi amigurumi çerçeve modellerini inceleyelim.

Amigurumi Çerçeve Modelleri 48

En Güzel Amigurumi Çerçeve Örnekleri

Amigurumilerin en güzel örneklerinden oluşan bir galeri hazırladık. Bebek odalarında, çocuk odalarında kullanacağımız dekor ürünleri hazırladık. Hepsi el emeği göz nuru özenle hazırlanmış özenle örülmüş. Sizde çocuklarınıza örebilirsiniz. Satış yapabilir ev bütçesine katkıda bulunabilirsiniz. Temalı panolar hazırlayabilirsiniz. Uzay temalı, kırmızı başlıklı kız temalı gibi. Yada sadece tavşanlardan, ayıcıklardan, bebeklerden oluşan modeller hazırlayabilirsiniz.

Hazırsanız galeriye geçelim. En güzel en yeni amigurumi çerçeve modellerini inceleyelim.

Benzer İçerikler
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler