Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Alize Angora Gold Şal Modelleri

Bir güzel şal modeli ile daha devam ediyoruz. Alize angora gold şal modellerine alizenin her rengi ile örebileceğiniz bir örnek. Deniz kabuğu örgü modeli, midye örgü modeli olarak da geçiyor. Yine bu modelle lif modelleri, şal modelleri de örülüyor. Aynı örnekten annem benim için çeyizime lif örneklerinden örmüştü. Bende sizlerle paylaşmıştık. Patladı gitti. 😊 Verev olarak gitti. Siz tabi ki düz olarak daha güzel örersiniz. Üçgen şal modelleri olarak ördüğümüz bir örnek. Annem yine aynı modelden kahve tonlarında batik iple kayın validem için şal örnekleri örmüştü. Kenarına püsküller takmıştı. Harika oldu. Kayın validem de çok severek kullanıyor. Alize angora şal modelleri çeyizler için en çok kullanılan iplerle örülen şallar. Simli şal modelleri de çok örülüyor. Zarif örnekler ve ince ipler tercih ediliyor.

Alize Şal Yapımı

Üçgen şal modellerinden kenarı için istediğiniz örgü modelini kullanabilirsiniz. Püsküller takabilirsiniz. Aynı örneği kenar oyası olarak örebilirsiniz. Örümcekli, fıstıklı kenar oyalarını kullanabilirsiniz. Üçgen şal modellerinde bizlere ölçü çok soruluyor. Örerken kendi omuzlarınıza ölçerek en ideal ölçüyü bulabilirsiniz. Rahat kullanım boyutlarına ulaştığı zaman alize angora gol şal modellerini ve tüm şal modellerini bitirebilirsiniz.

Alize Angora Gold Şal Modelleri 1

Alize Angora Gold Şal Modelleri

Şalımız bittiğinde yukarıdaki gibi görünecek. Bu modelin kenar oyası olarak püskülleri de kullanabilirsiniz. O şekilde de çok güzel oluyor. Şimdi örneğin nasıl yapıldığını izleyelim. Takıldığınız bir yer olursa sorabilirsiniz.

Şal modellerimizi bitirdiğimizde gerdirme işlemi yapıyoruz. Şal gerdirme nasıl yapılır derseniz aşağıdaki tekniği inceleyebilirsiniz.

Benzer İçerikler
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler