Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Ajurlu Örgü Modelleri Video Anlatımlı

Kolay örgü örneklerinden ajurlu örgü modelleri anlatımlı bir model tarifi hazırladık. Ajurlu örgü modelleri video anlatımlı modeli dilediğiniz örgünüzde kullanabilirsiniz. Oldukça kolay bir model. Örgüye yeni başlayanlarda rahatlıkla örebilirler. Balık sırtını anımsatan hoş bir örnek. Örgü yelek modellerinde, bebek örgülerinde, şapka modelleri, boyunluk modellerinde kullanabilirsiniz. Modelin yapılışını sizlere ayrıntılı olarak hazırladık. Hiç zorlanmadan yapabilirsiniz. Ajurlu örgü modellerinden kendinize elbise de örebilirsiniz. Kız çocuğu örgü modellerinde kullanabilirsiniz. Birçok örgü modelleri ve yapılışlarında kullanacağınız kolay bir örnek.

Ajurlu Örgü Modelleri Açıklamalı

Ajurlu örgü modelleri video anlatımlı süper bir örnek. Ve süper kolay bir örnek. Biz sizlere anlatımını hem yazılı olarak hemde videolu olarak hazırladık. Sizde bu anlatımlardan faydalanarak istediğiniz örgünüzde kullanabilirsiniz.  Eminim bu modelle çok güzel örgüler öreceksiniz. Videoya geçmeden önce hemen yazılı kısma değinelim.

Ajurlu Örgü Modelleri Video Anlatımlı

İlk ilmeğimizi örmeden alalım. Şişimize 1 kez ip dolayalım. 2 ilmeği içten batarak birlikte örelim. Şişimizi ilmekten çıkartmayalım. 1 kez ip dolayalım ve önden düz örelim. Bu işlemi sıra sonuna kadar tekrar edelim. Ve ilk turu tamamlamış olalım.

2. tura yani arka sıraya geldiğimizde ilk ilmeği örmeden alalım. Sonraki ilmekleri 2 – 2 ters olarak örelim. 2 terken ilmeklerden bir tanesi şişe doladığımız ilmeklerden biri. Ve 2. turu da tamamladık.

Ve modelin yapılışı bu kadar. Sadece bu 2 turun tekrarından oluşuyor. Ve sıra geldi ajurlu örgü modelleri video anlatımlı modelin videosunu izlemeye. İyi seyirler.

 

Benzer İçerikler
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler