Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

4 Parçadan Kazak Nasıl Örülür?

4 parça örüyoruz ve bu parçaları birleştirerek harika bir kazak örüyoruz. Örgüye yeni başlayanlarda çok rahat bir şekilde kazağı örebilirler. Kesme yok. Parçaları örüp birleştiriyoruz direk. Şiş ile örülen kazak modelinde haraşo örgü modelini kullanıyoruz. Siz isterseniz kullanacağınız ipe göre farklı şiş örgü örnekleri kullanabilirsiniz. 4 parçadan kazak nasıl örülür birazdan detaylara geçeceğiz. Şimdi daha önce ördüğümüz kadınlar için en güzel kazak örneklerinin anlatımına değinelim. Kazak örgü modelleri tığla ördüğümüz örneklerden. 1 zincir 1 sık iğne ile yapıyoruz. Örgü kazak anlatımı şiş ile pirinç örgü modeli ile ördüğümüz bir örnek. Sevdiğiniz kolay modellerle kendinize çok şık kazaklar, örgü tunik modelleri örebilirsiniz. Kazakların boylarını istediğiniz gibi ayarlayabilirsiniz. Kol eklemesi yapmadan örgü süveter modelleri olarak örüp kullanabilirsiniz. Daha fazla model anlatımı için önceki yazılarımızı inceleyebilirsiniz. Şimdi 4 parçadan kazak nasıl örülür ona değinelim.

Kolay Örgü Kazak Yapılışı

Kolay örgü kazak yapılışı için topçuklu iplik kullanıyoruz. Ben küçükken annem bu ipten kazak örmüştü. Daha sonra o kazağı söktük ve aynı iple kızıma kazak ördük. Çok güzel bir iplik. Desene gerek olmadan direk olarak düz örgülerle örgü yelek modelleri, örgü hırka modelleri, örgü kazaklar örüyoruz. 4 parçadan kazak nasıl örülür onu hazırladık bugün. Ponponlu iplerle, kurtçuklu iplerle örebilirsiniz kolayca. Kazak için aşağıdaki gibi bir iplik kullanacağız.

4 Parçadan Kazak Nasıl Örülür? 4

4 Parçadan Kazak Nasıl Örülür? 5

İplerimiz ve şişimiz hazırsa örmeye başlıyoruz. Kaynak kısmındaki linkten tüm bedenlerin ölçülerine ulaşabilirsiniz. Ön ve arka gövde kısımlar için M beden için 66 ilmek ile başlıyoruz. Kollar için 47 ilmek ile başlıyoruz. Aşağıdaki gibi parçalar örüyoruz. Parçaları resimde gösterilen yerlerden dikiyoruz.

4 Parçadan Kazak Nasıl Örülür? 1

Kazak kolay ve çok şık.

4 Parçadan Kazak Nasıl Örülür? 3

4 Parçadan Kazak Nasıl Örülür? 2

4 Parçadan Kazak Nasıl Örülür?

4 Parçadan Kazak Nasıl Örülür? 6

4 parçadan kazak nasıl örülür videolu olarak izleyelim.

Kaynak : https://knitcroaddict.com/knitted-sweater-dress-with-ice-yarn-bonibon/

Benzer İçerikler
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler