Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

2 Adet Leğenden Sepet Nasıl Yapılır?

Evet yanlış duymadınız 2 adet leğen kullanarak çok güzel bir sepet yapıyoruz. Harika bir depolama fikri, kendin yap projesi. 2 adet leğenden sepet nasıl yapılır? Birazdan tüm detaylarını ayrıntılı bir şekilde öğreneceğiz. Dekoratif sepet modellerini içinde birçok malzemeyi depolayarak kullanabilirsiniz. Çoraplarınızı, iplerinizi, hobi malzemelerinizi, kuruyemiş gibi birçok malzemeyi kullanacağınız projelerden diyebiliriz. Kutu kaplama modellerinden yeni bir örnek. Leğenden sepet nasıl yapılır birlikte öğrenecek daha sonra bu tekniği farklı şekillerde de kullanacağız. Yoğurt kovasından sepet yapımı, karton kutudan sepet yapımı gibi. Kutu kaplama modellerinden zaman zaman bahsediyoruz. Şimdi onlar arasına yeni bir model daha ekleyeceğiz. Altı çatlayan, eskiyen leğenlerinizi kullanabilirsiniz. Hem onları değerlendirmiş oluruz. Yeni bir leğen alıp bu güzel evde sepet yapımını deneyebilirsiniz. Kutu kaplama tekniklerinde bugün kraft kağıtları kullanıyoruz. Penye ip, makrome ipi, çamaşır ipi veya kalın iplerle de yapabilirsiniz. Halat ipler kullanabilirsiniz. Kalın ipler kullanarak çeşitli kutular yapabilirsiniz.

2 Adet Leğenden Sepet Nasıl Yapılır? 4

Bu paragrafta kaplayarak yaptığımız kutu kaplama fikirlerinden bahsedelim. Eski kotları değerlendirerek yapacağınız kotla kutu kaplama nasıl yapılır göz atabilirsiniz. Makrome ipleriyle yapılmış göz alıcı güzellikte ünlü markalara taş çıkartacak bir sepet. Makrome ipiyle kutu kaplama nasıl yapılır paylaştığımız diğer projeler arasında. Daha fazlasına önceki içeriklerden ulaşabilirsiniz. Şimdi 2 adet leğenle sepet nasıl yapılır öğrenme zamanı.

2 Adet Leğenden Dekoratif Sepet Yapılışı

Aynı ölçülerde 2 adet leğen, gazete kağıtları, makas, tutkal, fırça, 2 adet pişirme kağıdı( 30 m uzunluğunda) kullanacağız. Pişirme kağıdı yerine kalın olacak şekilde farklı ipler de kullanabilirsiniz.

2 Adet Leğenden Sepet Nasıl Yapılır?

2 Adet Leğenden Sepet Nasıl Yapılır? 1

2 Adet Leğenden Sepet Nasıl Yapılır? 2

2 Adet Leğenden Sepet Nasıl Yapılır? 3

Şimdi bu sepetin nasıl yapıldığını öğreneceğiz. Yukarıda malzeme listesinden bahsetmiştik. O halde hemen onları ayarlayalım daha sonra 2 leğenden sepet nasıl yapılır öğrenelim.

Benzer İçerikler
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler