Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Tuvalet Kağıdı Rulosundan Neler Yapılabilir?

Tuvalet kağıdı rulosundan birçok ürün yapabilirsiniz. Tuvalet kağıdı rulosundan kalemlik, tuvalet kağıdı rulosundan sepet, tuvalet kağıdı rulosundan lamba ve daha birçok şey. Sizler içinde biz daha önce tuvalet kağıdı rulosundan el yapımı ürünler hazırlamıştık. Tuvalet kağıdı rulosundan lamba yapmıştık birlikte . Yine tuvalet kağıdı rulosundan abajur yapımını görmüştük. Çocuklarımız için güzel bir okul öncesi etkinlik önerisinde bulunarak tuvalet kağıdı rulosundan konfeti yapmıştık. Sizlerde önceki yazılarımızda bulunan ve şimdi yayınlayacağımız ürünlerden beğendiklerinizi kendiniz için yapabilir ev dekorasyonunda kullanabilirsiniz.

Tuvalet Kağıdı Rulosundan Neler Yapılır?

Tuvalet kağıdı rulolarını da geri dönüşüm olarak birçok yönde kullanabilirsiniz. İşte size bunlardan bir örnek. Tuvalet kağıdı rulosundan duvar süsü yapımı. Resimli olarak nasıl yapıldığını görebilirsiniz.

Gazeteden Yapılmış Geri Dönüşüm Fikirleri 5

Farklı tarzda hazırlanmış yine tuvalet kağıdı rulosundan duvar süsü modeli yapılışını göreceksiniz. Ve boyandığında tuvalet kağıdı görüntüsünden eser kalmıyor.

Gazeteden Yapılmış Geri Dönüşüm Fikirleri 12

Tuvalet kağıdı rulosundan etkinlik önerisi görelim. Çocuklarınızla birlikte yapabilirsiniz. Yaparken eminim çok eğleneceklerdir.

Gazeteden Yapılmış Geri Dönüşüm Fikirleri 13

Tuvalet kağıdı rulosundan farlık bir duvar süsü daha.

Gazeteden Yapılmış Geri Dönüşüm Fikirleri 11

Şimdi ise aşağıda tuvalet kağıdı rulosundan yapılmış birbirinden güzel ürün göreceksiniz. Duvar süsleri, kapı süsleri ve dekoratif tabaklar var.

Kaynak : http://manualidades.facilisimo.com/recicla-papel-y-decora-en-casa_1446817.html

Benzer İçerikler
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler