Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Tığ İşi Sandalet Yapımı

Örgü ayakkabı modellerinden tokalı yaz için uygun harika bir örnek hazırladık. Tarifi Türkçe videolu. Videodan takip ederek kolaylıkla örebilirsiniz. Örgü ayakkabı modellerinden sizlere yazın da gelmesi nedeniyle sıkça bahsediyoruz. Örgü severler ayakkabılarında, kıyafetlerinde örgüyü kullanmayı çok seviyorlar. Bizde benim gibi tüm örgü severler için ayakkabıdan yeleğe örgü anlatımlarına yer veriyoruz. Tığ işi sandalet yapımına geçmeden önce motifli bir tarifimiz vardı. Örmeyi düşündüğüm modellerden. Motifli yazlık örgü ayakkabı yapılışından bu modelin tarifine ulaşabilirsiniz. Yeni örgü ayakkabı modelleri örgü spor ayakkabı modellerinden. Örgü terlik yapımı penye ip ile örebilir ev içinde kullanabilirsiniz. Gelelim şimdi örgü ayakkabı yapılışına.

Sandalet Nasıl Örülür?

Tığ işi sandalet yapımı 2 videoda anlatılmış. Videodan takip ederek kolaylıkla şık yazlık ayakkabıyı örebilirsiniz. Pamuklu ipler ve merserize ipler kullanabilirsiniz. Sık iğne ve zincirlerle yaptığımız şık bir ayakkabı. Her numara ayak için tabanlıklar kullanıp örebilirsiniz. Kız çocuklarınız için onların ayaklarına uygun tabanlıklar kullanarak örebilirsiniz. Tokaları hobi marketlerden alabilirsiniz. Veya bir elbise, pantolon kemer tokasını kullanabilirsiniz. Eskiyen ayakkabılarınızın tokasını kullanabilirsiniz.

Tığ İşi Sandalet Yapımı 2

Tığ İşi Sandalet Yapımı 3

Tığ İşi Sandalet Yapımı 1

Tığ İşi Sandalet Yapımı

Tığ İşi Sandalet Yapımı 4

Ayakkabımızın bittiğinde nasıl gördüğünü az önce inceledik. Şimdi detaylı bir şekilde nasıl yapıldığını görelim. İyi seyirler.

Benzer İçerikler
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler