Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Sevgililer Gününe Özel 30 DIY Fikri

Bugünlerde sevgililer günü yaklaşması sebebi ile özel paylaşımlara yer verdik. Evinizde yapabileceğiniz çok güzel kendin yap projeleri . Yine sizlere fikir verecek 30 proje paylaşıyoruz. Kalp şeklinde yastıklar yapabileceğiniz en iyi hediyelik fikirlerden olabilir. Eşiniz veya arkadaşınız için ideal bir hediye. Tatillerden sonra en çok beklenene sezon sevginin mevsimidir. Kalpler günü. Hepimizin bildiğe ve kutladığı tarih. Tabi ki bugün sevgililer günü.

Sevgililer günü çoğu çiftin doğum günleri ve yıl dönümleri haricinde kutladığı bir gündür. Birbirlerine duydukları sevgiyi ifade ettikleri bir gündür. Ancak bugün sadece çiftler için olmamalıdır. Ailenizle , annenizle, babanızla , kardeşlerinizle , çocuklarınızla kutlayacağınız bir gün olmalıdır. Bugün sevginin günüdür. Sevdiklerinize hediye olarak çok güzel projeler yapabilirsiniz. Kokulu taş modellerinden yapabilirsiniz. Origami gül yapımı yapabilirsiniz. Sevgiliye hediye seçiminde de zorlanıyorsanız daha önce güzel bir yazı paylaşımımız olmuştu. Okuyarak işinizi kolaylaştırabilirsiniz.

Sevgililer Günü Kendin Yap Projeleri

30 tane sizlere fikir verecek projeler hazırladık. Hediye yaparken daha çok kalpli modelleri tercih edebilirsiniz. Hazırladığınız hediyeyi özel yapan şeyse sizin ellerinizden çıkması ve sadece hediye edeceğiniz kişiye özel olması. Hazırlayacağınız hediyelerin zor ve karmaşık olması gerekmiyor. Yalnızca bir DIY projesi oluşturmak için özel yeteneklere de sahip olmak gerekmiyor. Hayal gücünüzü kullanarak birçok proje yapabilirsiniz. Geri dönüşüm malzemelerini kullanabilirsiniz. Tablolar, vazolar, kalpler, yastıklar yapabilirsiniz. Özenle hazırladınız bir sofra da yeterli olacaktır.

İşte sizlere hediye hazırlarken fikir verecek projeler.

Kaynak : http://www.cuded.com/2016/01/30-beautiful-diy-crafts-for-valentines-day/

Benzer İçerikler
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Menüler