Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Selanik Örgü Hırka Yapılışı

Erkek ve kız çocuklarınız için keyifle öreceğiniz bir hırka modeli daha. Selanik örgü hırka yapılışı. Bebek örgü modellerinde kullanabilirsiniz ve kullanıyoruz bu örneği. Çok güzel duran bir model. Örgü atkı modellerine de çok yakışıyor. Hırka modellerine çok yakışıyor. Şapka modellerine çok yakışıyor. Daha önce selanik örgü modelinin iki renklisi ile boyunluk modelleri örmüştük. Yine farklı şekillerde yine selanik örgü ile hırkalar ördük. Mesela selanik battaniye yapımı çok güzel. Bu hırka ile takım yapabilirsiniz. Yine bantlı bebek patiği anlatımlı model ile de takım yapabilirsiniz. Şık bir hırka, patik ve battaniyeden oluşan güzel bir takım. Yanına birde şapka ekledik mi tamam. Takımımızı tamamlamış oluruz. Selanik hırka modellerini bu şekilde yanına şapka, atkı, patik ekleyerek takıma dönüştürebilirsiniz.

Bebek Örgü Hırka Modelleri ve Yapılışları

Selanik örgü hırka yapılışı baştan sona tüm ayrıntıları ile videolu anlatımlı olarak sizlerle buluşturduk. Erkekler için ve kız bebekler için örebilirsiniz. Hırkamızın kapşonu da var onuda unutmayalım. Kapşon tekniğini farklı hırka modellerinde, bebek yeleklerinde de kullanabilirsiniz. Hırkanın hem mavi renkle örüldüğünde hemde pembe renkle örüldüğünde nasıl durduğunu göreceğiz. Farklı renklerle de örebilirsiniz. Sarı renk de çok yakışacaktır.

Selanik Örgü Hırka Yapılışı 1

Selanik Örgü Hırka Yapılışı

Selanik Örgü Hırka Yapılışı 2

Hırkamız çok güzel görünüyor. Hemen örmeye başlamak isteyenler için tarifi paylaşıyoruz. Herkese kolay gelsin. İyi seyirler.

Benzer İçerikler
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler