Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Resimli Kırlent Modelleri

Merhaba arkadaşlar sizlere yeni resimli kırlent modelleri galerimizi paylaşmak istedim. Uzun bir araştırma ile en güzel kırlent modellerini internetten bulmaya çalıştım. Umarım benim beğendiğim bu modelleri sizler de beğenirsiniz. Kafanızda yapmak istediğini kırlentlere bir ışık olur. Kendi evinizin dekorasyonuna özel kırlent yapımı oluşturabilirsiniz. Bu kırlent örnekleri ile dilerseniz sipariş alan kişilere gidebilir onlardan sizin için yapmasını isteyebilirsiniz. Aynı zamanda örnek kırlent modellerinden çokta güzel hediyeler çıkabilir, bebeklere özel kırlentler yapılabilir, doğum günleri için isimli veya tarihli kırlentler örebilirsiniz.

Bu galeride örgü kırlent, çiçekli kırlent, keçe kırlent, dantel kırlent, kırlent kılıfları, gibi kırlent çeşitleri görebileceksiniz.

10 parmağında 10 marifet olan bayan arkadaşlar kırlent modellerini evde yapılabilir ve bu kırlentlerden gelir elde edebilir. Dantel kırlent modelleri ile zarafeti yakalayacaksınız ve evinize inanılmaz bir dekor katacaktır. Çiçekli kırlent modelleri ve gül kırlent modelleri evinize bahçe havası getirecek, kendinizi güllerin dibinde hissedeceksiniz.

Kırlent Modelleri - Resimli 3

Bu aralar polar kırlentlerde moda fakat yazın nasıl görünür bilemiyorum. Birde çeyizlik kırlentler var ki tüllü, nakışlı çok güzeller onlardan eklemeyi de ihmal etmedim. Gelinlik kızlarımız mutlaka bu modelleri de değerlendirmeliler. EE çeyiz beğendirmek kolay olmuyor :) . Allah mesut bahtiyar etsinde başka şeyleri düşünmeyin güzel gelinler.

Araştırmamda rüyada kırlent görenlerin dahi olduğu çıktı :) onlar için de iyi bir galeri olduğu düşüncesindeyim.

Bu galeride yer alan kırlent ölçüleri farklılık gösterebilir. Lütfen bunu dikkate alarak kırlent işlerinize başlayın.

Kırlent Modelleri

 

Benzer İçerikler
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler