Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Renkli Taç Modelleri ve Yapılışları

Keçelerle, evalarla, tüylerle, şönil tellerle, ponponlarla hatta deniz kabuklarıyla yapılmış birbirinden güzel renkli taç modelleri ve yapılışları hazırladık. İlk olarak en güzel modellerden oluşan güzel bir galeriyi inceleyeceğiz. Daha sonra farklı modellerin yapılışını videodan izleyeceğiz. Renkli taç modellerini meyveli olanları yerli malı haftasında kullanabilirsiniz. Okullarda yapılan birçok etkinlikte kullanabilirsiniz. Çılgın saç patisi okul öncesi, ilkokul çocuklarında yapabilirsiniz.

Birbirinden güzel taç modellerini çocuklar yaparken çok eğlenecekler. Tamamen onların hayal gücüyle oluşmuş taç modelleri yapabilirsiniz. Evalarla, renkli keçelerle hazırlanmış meyve desenli çok güzel taçlar var. Bu modelleri incelediğinizde okullarda kutlanan yerli malı haftası etkinliklerinde kullanılabilecek modeller olduğunu görebilirsiniz. Okul öncesi etkinlikleri malzemelerinden kalan ponponlar, tüyler, şönil telleri, çeşitli etkinlik eşyalarını taç yapımında kullanabilirsiniz. Hazırsanız hemen renkli taç modelleri ve yapılışlarının en güzel örneklerini incelemeye geçelim.

Renkli Taç Modelleri ve Yapılışları 69

Evde Taç Modelleri Nasıl Yapılır?

Çok havalı ve ucuz malzemelerle evde yapacağımız renkli taç modelleri ve yapılışları hazırladık. Okullarda partilerde veya evde çocuklarınız için hazırladığınız etkinliklerde kullanabileceğiniz modellerden oluşuyor. Malzeme olarak renkli evalar, sıcak silikon tabancası, renkli keçeler, ponponlar, taç gibi evde olan veya çevremizden rahatlıkla bulacağımız malzemeleri kullanacağız.

Şimdi taç yapımında kullanacağımız birkaç kalıbı inceleyelim.

Renkli Taç Modelleri ve Yapılışları 66

Renkli Taç Modelleri ve Yapılışları 65

Renkli Taç Modelleri ve Yapılışları 70

Renkli Taç Modelleri ve Yapılışları 71

Renkli Taç Modelleri ve Yapılışları 72

İkinci olarak ise birbirinden güzel taç modellerini inceleyelim.

Gelelim şimdi bu güzel taç modellerinin benzerlerinin nasıl yapıldığını öğrenmeye. Sizde evde olan malzemelerle biraz hayal gücüyle en güzel taçları yapabilirsiniz.

Kaynak : https://feltrofacil.com.br/moldes-de-carnaval-ideias-e-inspiracoes/

https://www.solteirasnoivascasadas.com/2019/02/tiara-de-carnaval.html

Benzer İçerikler
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler