Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Quilling Çerçeve Yapımı

Kağıt kıvırma sanatından çok güzel bir çalışma. El yapımı çerçeve modelleri ve yapılışları hazırladık. Sizde kendiniz için, çocuklarınız için , sevdiklerinize hediyelik fikirler için bu çerçeveden yapabilirsiniz. Daha önce quillin ile çerçeve süsleme çalışması yapmıştık. Quilling fotoğraf çerçevesi süsleme yapımından nasıl yapıldığına dair tüm detaylara ulaşabilirsiniz. Quilling ile birçok çalışma yapabilirsiniz. Panolar, kutular, kolyeler… Aklınıza gelebilecek birçok ürün hazırlayabilirsiniz. Dekoratif süslemelerde kullanabilirsiniz. Quilling mumluk modelleri yapabilirsiniz mesela.

Quilling yapımı çok keyifli. Çeşitli aparatlar kullanılıyor. En çok kullanılan aparatlardan biri kürdan. Kıvırmak için. Ve tarak şekil vermek için. Her evde olan malzemeler. Quilling kağıdını hobi marketlerde, kırtasiyelerde bulabilirsiniz. Nette de satış yapan siteler mevcut. Güvendiğiniz sitelerden alabilirsiniz. Evde kendiniz de hazırlayabilirsiniz quilling şeritlerini.

Quilling Nasıl Yapılır?

Quilling örneklerinden çok güzel bir çalışma. Fotoğraf çerçevesi yapıyoruz. Şeritleri kendiniz de hazırlayabileceğiniz gibi hazır olarak da alabilirsiniz. Videoda kendiniz nasıl hazırlayabilirsiniz gösteriyor. Kartondan eşit uzunlukta parçalar kesiyoruz. Daha sonra bu parçaları çeşitli şekillerde kıvırarak panolar, çerçeveler yapıyoruz. Kalpli çok güzel bir çerçeve. İstediğiniz renklerde karton ile hazırlayabilirsiniz. Videoda çerçeveyi nasıl hazırlayacağınız ayrıntılı bir şekilde anlatılıyor. Aklınıza takılan herhangi bir konu olursa sorabilirsiniz. Hayal gücünüzü kullanarak farklı süslemeler de ekleyebilirsiniz. Boncuklar kullanabilirsiniz.

Benzer İçerikler
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler