Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Quilling Mumluk Modelleri

Harika bir galeri hazırladık.  Ev dekorasyonunda zevkle kullanacağınız mumluk modelleri. Quilling çalışmaları ile ilgilenen arkadaşlar bu modellere bayılacaklar. Bu güzel sanatın bir ismide kağıt telkari. Kağıt telkari olarak geçiyor. Kağıt şeritler kıvrılarak tek tek çok güzel ürünler ortaya çıkıyor. Bu sanatla muhteşem ürünler yapabilirsiniz. Quilling çerçeve modelleri, quilling tablo modelleri, mumluklar, davetiyeler, kutular, kolyeler, küpeler… Birçok ürün yapmak mümkün. Birçok dekor ürünü yapabilirsiniz. En güzel örnekleri sizin için derlediğiniz quilling modellerinde görebilirsiniz.

Evde bulunan malzemelerden yapabilirsiniz. Quilling sanatı için özel aparatlarda satılıyor. Bunları temin ederek de çalışmalarınızı yapabilirsiniz. Kürdan kullanabilirsiniz. Tarak kullanabilirsiniz. Evinizde şekilli cetveller varsa bunları kullanabilirsiniz. Özel malzemeleri almanız şart değil. Evde bulunan malzemelerle yapılmış çok güzel bir quilling kolye yapılışını deneyebilirsiniz.

Şimdi sizlere küçük bir video ile qulling mumluk yapımı videosu izletmek istiyorum. Led mumlar kullanabilirsiniz. Tealight mum kullanabilirsiniz. Yaptığınız mumlukları inciler ve boncuklarla süsleyebilirsiniz.

Kağıt mumluk yaptığımıza göre şimdi birbirinden güzel kağıt mumluk örneklerini görelim. Aynı teknikle beğendiğiniz , sevdiğiniz renklerde ev dekorunuza uygun renklerde sizlerde dekoratif mumluk modelleri hazırlayabilirsiniz.

 

Benzer İçerikler
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler