Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Quilling Sanatı Örnekleri

Hepsi birbirinden güzel quilling örnekleri. Yapan arkadaşların ellerine sağlık. İnce ince tek tek işleyerek ortaya çok güzel quilling modelleri çıkartmışlar. Sizlerde evde kendiniz quilling şeritlerini kullanarak çok güzel modeller yapabilirsiniz. Quillingden birçok şey yapabilirsiniz. Quilling tablo modelleri, quilling kutular, tebrik kartları, dönenceler , quilling çerçeve modelleri yapabilirsiniz. O kadar güzel örnekler var ki bu galeride bayılacaksınız. Hepsinden yapmak isteyeceksiniz. Tıpkı benim gibi. Ben hiç denemedim daha önce. Başarılı olurmuyum bilemiyorum. İnce işçilik gerektiriyor.

Mesela bir şişeyi hasır iple kaplayıp üzerine quilling çiçekler yaparak süsleyebilirsiniz. Eski bir CD üzerine yine quilling çiçek ve yapraklarla süsleyerek duvar süs, mumluk haline getirebilirsiniz. Daha önce sizlere quilling mumluk yapımını göstermiştik. Ev dekorasyonunuza renk katabilirsiniz. Çok şık çocuklarınızın , sevdiğinizin ve sizin isimlerinizin içinde olduğu quilling tablo modelleri yapabilirsiniz.

Özel olarak şeritler halinde kesilmiş kağıtları kıvırarak yapılan güzel bir sanat. Kendine özgü bazı quilling malzemeleri var. Eğer elinizde malzemelerinden yoksa kürdan, tarak gibi eşyalarınızı kullanabilirsiniz. Bu eşyaları kullanarak siz ve kendiniz için quilling kolyeler, küpeler yapabilirsiniz.

Evet sizler için hazırlanmış birbirinden güzel 178 tane quilling modelleri. Geçirdiğimiz bu kötü günlerde bu güzel ürünler iyi gelecek. İyi seyirler. Bol hobili günler.

Quilling Modelleri

Benzer İçerikler
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler