Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

En Yeni Quilling Çalışmaları

Quilling kağıdı ile harikalar yaratılmış bir galeri hazırladık. Görünce bayılacaksınız. Ben bayıldım. Quilling malzemelerini hobi marketlerden, netten alabilirsiniz. Çok pahalı ürünler değiller. Kağıtlarını aynı eşit uzunlukta ve boyda keserek kendiniz evde hazırlayacağınız gibi , hazır kesilmiş olarak da alabilirsiniz. Yeni başlayanlar için quilling seti olarak da satılmakta. Kendinize uygun hangisi gelirse ona göre alabilirsiniz.

Daha öncede sizlere quilling çalışmaları ile birçok model paylaşımında bulunduk. Nasıl yapıldığından. Quilling nedir ondan bahsettik. Bir diğer adınında kağıt telkari olduğunu söylemiştik. Kağıtları , ince şeritler halinde hazırlanmış ürünleri kürdan ve çeşitli aparatlarla kıvırarak yapılan bir sanat.

Quilling ile birçok çalışma yapabilirsiniz. Quilling çerçeve modeli yapabilirsiniz. Quilling kutu modeli yapabilirsiniz. Quilling tablo modelleri yapabilirsiniz. Özel davetiyeler hazırlayabilirsiniz. Takılar yapabilirsiniz. Galeride bununla ilgili birçok örnek göreceksiniz. Bakmadan geçmeyin derim. Qulling ile uğraşan arkadaşlara da fikir olması açısından çok güzel modeller var. Tam 243 tane. Ben hepsine tek tek baktım. Ve bayıldım. Bu kadar çeşitte ürünler yapıldığını bilmiyordum. Hayran kaldım. Yapan arkadaşların ellerine sağlık.

2016 Quilling Modelleri

Kaynak : http://www.craft-craft.net/quillg-art-female-characters-wonderful-paper-art.html

https://podernasmaos-podernasmaos.blogspot.com/2016/03/requintadamente-belo-trabalho-de-pena.html

Benzer İçerikler
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler