Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Örgü Yastık Kırlent Modelleri

Aynı projeyi bebek battaniyesi yapımı içinde kullanabilirsiniz. Bugün örgü yastık kırlent modelleri olarak örüyoruz. Aynı tur tekrarlarını yaparak bebek battaniyesi olarak kullanabilirsiniz. Eminim çok güzel olacaktır. Ve tamamlayarak yanına birde kırlent modelleri örebilirsiniz. Ev dekorasyonunda, teras ve balkonlarınızda kullanabilirsiniz. Çeşit çeşit örgü kırlentleri örebilirsiniz. Bu güzel projeyi evde kalan ipleri değerlendirmek içinde kullanabilirsiniz. Kırlentin arka kısmı için aynı boyutlarda farklı bir desen uyguluyoruz. İsterseniz aynı deseni hem önde hem arkada kullanabilirsiniz. Arkada kullandığımız şablonu ise yepyeni bir kırlent örmek için kullanabilirsiniz. Arka kısımlar için kumaş da kullanabilirsiniz. Kumaş üzerine dikerek örgüyü birleştirebilirsiniz. Kirpik örgü modelinden çok hoş bir kırlent. Yanına güllü yuvarlak yastık yapılışını da örebilirsiniz. Dilerseniz birçok kırlent çeşidimiz var onlardan birini kullanabilirsiniz.

Örgü Kırlent Modelleri Yapılışı

Örgü yastık kırlent modelleri için istediğiniz iplikleri kullanabilirsiniz. Tek renk ipler, renk geçişli ipler kullanabilirsiniz. Pamuklu ipler, akrilik ipler, merserize iplerle güzel duracaktır. Ve kullanacağınız ipe uygun tığlar. Bu güzel yastık evinizin iç kısmını süsleyecek sıcaklık ve konfor katacaktır. Kırlentler gelendi 45 * 45 oluyor. Sizde o ölçülerde örebilirsiniz. Pastel renklerde pamuklu, akrilik iplerle örebilirsiniz.

Hemen örgü yastık kırlent modelleri için kullanacağımız şablona geçelim.

Örgü Yastık Kırlent Modelleri 3

Şablonda uzun çizgi trabzan, daire zincir anlamına geliyor. Bildiğimiz bir örnek. Şimdi arka kısım için kullanacağımız şablonu görelim.

Örgü Yastık Kırlent Modelleri 4

Hanım dilendi bey beğendi motifinin büyütülmüş hali. Ve kırlentimiz bitti. Çok güzel görünüyor.

Örgü Yastık Kırlent Modelleri 5

Örgü Yastık Kırlent Modelleri

Örgü Yastık Kırlent Modelleri 1

Örgü Yastık Kırlent Modelleri 2

Kaynak : https://handmade-paradise.ru/azhurnaya-raduzhnaya-podushka-kryuchkom-shema/

Benzer İçerikler
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler