Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Örgü Lastik

Lastik örgü modelleri, kazak örgü modelleri, hırka örgü modelleri gibi birçok modelde kullanacağınız harika bir örnek var sırada. Aynı modelle yapılmış saç örgü modeli örneği de göreceğiz. Beğendiğiniz örgülerinizde kullanabilirsiniz. Şiş örgü yelek örneklerinde kullanabilirsiniz. Bebek örgülerine de çok yakışacak bir model. Bebek örgü modellerinde her örgüde kullanabilirsiniz. Kısacası tüm örgü modellerinizde kullanabilirsiniz. Kolay ve güzel, her modele yakışacak bir örnek. Örgü lastik şiş örgü ile ördüğümüz bir model. İlmek sayılarını ayarlayarak her yaşa göre uygulanabilecek bir örnek. Şimdi yapılışına geçelim.

Şişle Saç Örgü Nasıl Örülür?

Örgü lastikte ilmek sayılarını dilediğiniz gibi azaltabilir veya çoğaltabilirsiniz. 4 +4 saç örgü örebilirsiniz. İlmek sayısı çok olduğunda daha gösterişli ve güzel duruyor. Şimdi kısaca fantastik lastikli örgü modelleri nasıl örülür kısaca değinelim. Daha sonra videolu yapılışına geçelim. Model 9 ilmek ve katlarında oluşuyor. Yapılışı örnek kurulumu doğru olursa takibi de kolay olacaktır. Yapılışı na gelince minik çaprazlar yaparak örülür. Çaprazlar her ilmeği arkadan alarak ön ilmekler ile burgu yapılır. Burgu kısmının detaylarını videodan daha rahat görebilirsiniz. Daha önce benzer modelleri örmüş olabilirsiniz. Aynı örnekle yapılmış bir saç bandı modeli de hazırladık.  Saç bandını kendiniz için, kızlarınız için, hediyelik olarak örebilirsiniz. Şimdi bu modeli görelim.

Örgü Lastik

Örgü Lastik 2

Aralarda boşluk bırakmadan örerek hırka modellerinde de kullanabilirsiniz. Dilerseniz şimdi ayrıntılı bir şekilde bu modelin nasıl yapıldığını videodan seyredelim.

Örgü Lastik 1

Örgü Lastik 3

Benzer İçerikler
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler