Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Örgü Hırka Yapılışı Anlatımlı

Şiş örgü modellerinden genç kızlar için yeni örgü hırka modelleri anlatımı hazırladık. Model çok güzel. Yine örgü tasarım Işıl hanıma ait bir model. Örgü hırka yapılışı anlatımlı model ilmek sayıları ayarlanarak her yaşa uyarlanacak hırkalardan. Etek uçlarında ve kollarında desen olan hırkaya kızlar bayılacak. Balon kollu hırka yapılışı için kızlarınızın sevdiği ipleri kullanabilirsiniz. Balon kollu hırka modellerinden en güzel örneklerinden biri de kolları selanik hırka yapılışı şahane bir model. Ahududu modeli hırka çok sevilen çok örülen modası hiç geçmeyen şiş örgü hırka modellerinden. Örgü hırka yapılışı anlatımlı modelde bildiğimiz teknikleri kullanıyoruz. Haraşo örgü modeli, fıstık örgü modeli, selanik örgü modeli gibi. Bu 3 modeli çok severek örgülerimizde kullanıyoruz. Evet iplerimiz hazırsa hırkamızın yapılışına geçelim. Kızlarımıza güzel bir hırka, güzel bir hediye hazırlayalım.

Örgü Hırka Modelleri Yapılışı

Şişle örülen pembe tonları kullanılan bir model. Önünde düğme olmayan salaş duracak hırkalardan. Bağcık ekleyebilirsiniz. Düğme ekleyebilirsiniz. Hırkanın yapılışında kalın iplik kullanılmış. Bu yüzden çok hızlı bir şekilde hırkayı tamamlayabilirsiniz. Hırkanın yapılışında alize süperlana maxi kullanılmış. % 25 yün % 75 akrilik bir iplik. Şiş olarak 6 mm ve 8 mm şiş kullanılacak. Yaklaşık 9 – 10 adet ip yeterli olacak.

Örgü Hırka Yapılışı Anlatımlı

Örgü hırka yapılışı anlatımlı model bittiğinde yukarıdaki gibi duracak. Çok şık değil mi. Her renkle yakışacak şahane bir hırka. Eğer bu hırkayı beğendiyseniz ve örmek istiyorsanız tüm detaylar hemen alttaki videoda. Hadi izleyelim.

Benzer İçerikler
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler