Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Örgü Büyük Çiçek Yapımı

Örgü büyük çiçek yapımı hazırladık. Örgü amerikan servis olarak kullanabilirsiniz. Örgü paspas modelleri, örgü tabure kılıfı modelleri olarak örebilirsiniz. Örgü paspas modelleri olarak örebilirsiniz. Kat kat yaprakları olan çok güzel bir çiçek. Çocuklarınızın odasında dekor olarak kullanabilirsiniz. Bitmiş bir örgü büyük çiçeğin boyutları 60 cm çapında. 4 mm tığla örülmüş bir çiçek. Siz elinizde olan iplerle örebilirsiniz. Dikkat etmeniz gereken kullanacağınız ipin kalınlık ve inceliğine göre örgü büyük çiçek yapımının boyutları değişecektir. Örgü çiçek buketi yapımı örgü çiçek tariflerimizden sadece bir tanesi. Üç katlı örgü çiçek yapılışı da yine birçok örgümüzde süs olarak kullandığımız bir model. Örgü aplike modellerinde kullandığımız birçok örgü çiçek modelleri tariflerimiz var. Beğendiğiniz modelleri istediğiniz örgü modellerinde kullanabilirsiniz.

Örgü Çiçek Nasıl Örülür?

Örgü büyük çiçek yapımı için temel şemamız var. Önce onu örüyoruz. Çiçeğin yapraklarını yaptığımız şema. Daha sonra içte olan yaprakları örüyoruz. İsterseniz en dış yaprakları örüp örgü supla modelleri olarak kullanabilirsiniz. En içteki şemayı tek olarak örüp örgü bardak altığı modelleri olarak kullanabilirsiniz. Trabzanlarla ördüğümüz güzel bir model.

Hemen en dışta kullanacağımız şema ile başlayalım. Kenarında yaprakları ördüğümüz şema.

Örgü Büyük Çiçek Yapımı 2

Şimdi örgü çiçeğimiz için kullanacağımız diğer şemaları inceleyelim.

Örgü Büyük Çiçek Yapımı 3

Örgü Büyük Çiçek Yapımı 4

Örgü Büyük Çiçek Yapımı 5

Çiçeklerimizin yapraklarını bu şekilde yerleştireceğiz. Tüm turları örerken yapabilirsiniz. Ayrı ayrı tek tek örüp birbirine dikebilirsiniz.

Örgü Büyük Çiçek Yapımı 6

Bittiğinde çok güzel duruyor. Sizde örüp istediğiniz yerde kullanabilirsiniz. Modelde kullanacağımız şemaları verdik. Çok ayrıntılı bir bilgi mevcut değildi. Anladığım kadarıyla sizlere anlatmaya çalıştım. Umarım faydalı olur.

Örgü Büyük Çiçek Yapımı 1

Örgü Büyük Çiçek Yapımı

Kaynak : https://handmade-paradise.ru/dekorativnaya-salfetka-volshebnyj-tsvetok/

Benzer İçerikler
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler