Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Örgü Bardak Kılıfı Yapımı

Ardık kupalarımız daha şık görünecek. Düz örgü yaparak istediğiniz tarzda tasarlayabileceğiniz çok şık kupa örgüsü yapabilirsiniz. Porsalen kupalarınızı özel olarak üretilmiş olan porselen kalemleri ile porselen kupa boyama yapabilirsiniz. Bardaklarınız için, kupalarınız için çok şık örgü bardak altığı modelleri yapabilirsiniz. Her tarza uygun paylayşımları sitemizde bulabilirsiniz. Tığ işi örgü modelleri, şiş örgü modellerini bardaklarınız için uyarlayabilirsiniz. Bardaklarınıza , kupalarınıza uygun şekilde zincir çekerek veya şişe ilmek atarak istediğiniz tarzda örebilirsiniz.

Örgü Kupa Kılıfı Nasıl Yapılır?

4. 5 mm şiş ve ip kullandık. Modeli 1 düz 1 ters olarak da örebilirsiniz. 1 sıra düz örgü yapılışı , 1 sıra ters örgü olarak da örebilirsiniz. Ön ve arka için 33 ilmek atarak başlıyoruz. 1 düz, 1 ters ile 3-4 sıra lastik örüyoruz. Daha sonra Yaklaşık 9. 5 cm olacak şekilde lastik bittikten sonra 1 sıra düz, 1 sıra ters olarak örüyoruz. Verdiğimiz ölçüler değişkenlik gösterebilir. Kollar için şiş örgüde sihirli halka yaparak 10 ilmek atıyoruz şişe. Daha sonra 5 sıra boyunca örüyoruz. Eldivenler için düz örgü örüyoruz. Eksiltme yaparak eldiven şeklini veriyoruz.

Şimdi sizlere birkaç aynı tarzda örülmüş birkaç farklı model paylaşımları yapacağız. Sizlerde düz örgü ile örüp istediğiniz gibi süsleyebilirsiniz. Düğmeler ekleyebilirsiniz. Örgü cep modelleri yapabilirsiniz. Daha ayrıntılı bilgiye kaynakçadan ulaşabilirsiniz.

Örgü Bardak Kılıfı Yapımı 1

Örgü Bardak Kılıfı Yapımı 2

Örgü Bardak Kılıfı Yapımı 3

Örgü Bardak Kılıfı Yapımı 4

Örgü Bardak Kılıfı Yapımı 5

Aynı şekilde örgü çaydanlık kılıfları da yapabilirsiniz.

Örgü Bardak Kılıfı Yapımı

Kaynak : http://thewhoot.com.au/whoot-news/crafty-corner/mug-sweaters

Benzer İçerikler
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler