Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Örgü Bardak Altlığı Modelleri ve Yapılışı

Bebek battaniyesi modellerinde kullandığımız motiflerle örgü bardak altlığı modelleri ve yapılışı örebiliriz. Birazdan paylaşacağımız tüm modellerin yapılışına bebek battaniyesi tariflerimizden ulaşabilirsiniz. Burada örneklerini göstereceğiz. Yine birkaç bardak altlığı modellerinden bahsedeceğiz. Bardak altlığı modelleri için birçok malzeme kullanabiliriz. Keçelerden, makromelerden, penye iplerden, kağıt iplerden, deniz kabuklarından, hama boncuklardan daha sayamadığımız birçok malzemeden bardak altlıkları yapabiliriz. Dantel örgü bardak altlığı yapılışı çok zarif modellerden. Tüm ayrıntılarını anlatmıştık. Pamuklu iplerle örüp kullanabileceğiniz bir tarif. Hatta çeyizleriniz için bardak altlığı modelleri arıyorsanız bu modeli kaçırmayın. Örgü meyve şeklinde bardak altlığı yapımı en güzel modellerden. Çok sevimli. Sevdiğimiz meyvelerden bardak altlıkları örebiliriz.

Örgü Bardak Altlığı Modelleri

Bebek battaniyesinde kullandığımız, örgü yastık modellerinde kullandığımız, örgü hırka modellerinde kullandığımız örgülerden şahane bardak altlıkları örüyoruz. Evimizde, elimizde parça iplerimiz varsa değerlendirmek için bardak altlıkları örebiliriz. Mesela her renkten 1 motif örüp renk renk kırkyama örgü modelleri şeklinde bebek battaniyeleri de örebiliriz.

Burada modelleri sizlerle paylaşacağız. Yapılışını ise daha önce paylaştık. Bebek battaniyelerinden tariflerine ulaşabilirsiniz. Eğer aklınıza takılan bir konu olursa bizlere sorabilirsiniz. Elimizde olan parça ipleri değerlendirmenin en güzel örneklerinden biri bardak altlıkları. Motiflerin tur sayıları artırılarak kare olarak örülüp örgü amerikan servis modelleri olarak da örebiliriz. Sıra geldi örgü bardak altlığı modelleri ve yapılışını incelemeye. Yapılışları az öncede dediğim gibi önceki yazılardan bulabilirsiniz.

Örgü Bardak Altlığı Modelleri ve Yapılışı 4

Örgü Bardak Altlığı Modelleri ve Yapılışı 5

Örgü Bardak Altlığı Modelleri ve Yapılışı 1

Örgü Bardak Altlığı Modelleri ve Yapılışı

Örgü Bardak Altlığı Modelleri ve Yapılışı 3

Örgü Bardak Altlığı Modelleri ve Yapılışı 2

 

Kaynak : http://hookandbake.blogspot.com/2018/03/for-sale-handmade-decorative-mug-mats.html

Benzer İçerikler
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler