Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Köşe Takımları Arasında Seçim Yapmanın Püf Noktaları

Köşe takımları, modern yaşam alanlarından en etkin şekilde yararlanmak için kullanılan mükemmel çözümlerden biridir. Köşe koltuklarının bu kadar çok tercih edilmesinin esas nedenlerinden biri, çok küçük alanlarda bile şıklığı yakalayarak harikalar yaratmalarıdır. Eviniz için birbirinden güzel kumaş ve renklerde, farklı boyut ve fonksiyonel özellikleri bir arada bulunduran köşe takımı modellerini en uygun fiyata mobilya sektörünün öncüsü Enza Home’da bulabilirsiniz. Geniş bir yelpazede her beğeniye uygun üretim yapan ve en kaliteli köşe takımlarına imza atan Enza Home’da model ve renk seçerken nelere dikkat etmelisiniz?

Köşe Takımları Arasında Seçim Yapmanın Püf Noktaları

Köşe Takımları Arasından En İyisini Nasıl Seçmelisiniz?

Köşe takımları, temel olarak iki veya daha fazla kanepenin bir araya getirilmesi ile oluşur. Koltuğunuzu konumlandırmak istediğiniz yere göre sol veya sağ yönlü olarak üretilmektedirler. Böylece evinizdeki alana mükemmel bir şekilde uyarak özelleştirilebilirler. Doğru yerleşim yapılan bir köşe takımı ile, ferah ve ev halkının kolayca sohbet edebilmeleri için mükemmel, kapsayıcı konumlandırma da oluşturulmuş olur. Ayrıca L şeklinde olan koltukların bazılarında yatak olma özelliği de bulunmaktadır. Bu sayede misafirleriniz için fazladan yatacak yer de ayarlayabilirsiniz. Kısacası eviniz için doğru koltuğu alırken ilk önce planlama yapmalısınız. En başta, bu koltuk takımını nereye yerleştireceğinize karar vermeniz ve çok büyük bir tane almadığınızdan emin olmak için sahip olduğunuz alanı ölçmeniz gerekecektir. Kanepenin köşesinin solda mı yoksa sağda mı olmasını istediğinize de dikkat etmeniz gerekmektedir. Bu mobilyalar, açık bir mekanda fazladan yer kazandırmak amacı ile odanın köşesine yerleştirilebilir veya büyük bir odayı ikiye bölmek üzere tam ortaya da yerleştirilebilirler. Bunun kararını iyi bir planlama yaparak siz vermelisiniz. Eğer odanız küçük ise ikili veya üçlü koltuklu oturma grubu yerine köşe koltuklarını tercih etmelisiniz. Küçük olan odanız köşe takımları sayesinde olduğundan daha geniş ve şık görünecektir.

Köşe Takımları Arasında Seçim Yapmanın Püf Noktaları 1

Model Seçtiniz, Şimdi Sıra Renkte!

Köşe takımları arasında seçim yaparken, koltuğun kumaşına, tasarımına ve rengine de dikkat etmelisiniz. Doğru kumaş ve renk seçimi, mükemmel koltuk seçiminde en önemli adım. Enza Home’da tercihlerinize göre birbirinden farklı tasarımlarda dilediğiniz renk ve kumaşı seçerek kendi zevkinizi yansıtan renklerle takım yaptırabilirsiniz. Şık ve ergonomik tasarımlı ürünler ile oturma odanızda kendi stilinizi yansıtabilirsiniz.

Enza Home’da Her Zevke Uygun Köşe Takımları Mevcut

Enza Home, hayal edebileceğiniz kumaş kombinasyonları, renk, desen, doku, modülasyon konfigürasyonu ve stili içeren, uygun köşe takımı fiyatları ile son dönemin en popüler mobilya markasıdır. Enza Home gösterişli konforu ve modern stili bir arada sunar. Markanın köşe takımları arasındaki Mayfair Köşe Takımı size modern ve fütüristlik bir şekle sahip olan geleneksel bir kanepenin çekici bir karışımını sunar. Kir tutmaz kumaşı ile Ayda koltukları, rahat minderleri, lake ahşap sehpaları ve kolayca yatağa dönüştürülebilen tasarımı ile fonksiyonelliği beraberinde getirir. Kullanım kolaylığı, yüksek ayakları sayesinde kolay temizlenebilen City Köşe Takımı ise zengin kumaş ve renk seçeneklerinden oluşan rahat bir köşe takımıdır. Norte Köşe Takımı’nda ise bağımsız olarak kullanılabilen modüller sayesinde farklı şekil ve boyutlarda çoklu kombinasyonlarda tasarım yapılabilmektedir. Bağımsız modüller hem bir bütün olarak hem de ayrı ayrı kullanabilme seçeneği sunarken, tüm ihtiyaçlarınızı karşılayan bir oturma odası takımı ayrıcalığı sağlayacaktır.

Köşe Takımları Arasında Seçim Yapmanın Püf Noktaları 2

Rahatlığın ve şıklığın simgesi olan köşe takımları tüm zarafetiyle şimdi Enza Home’da! Üstelik ihtiyaçlarınıza cevap verecek mobilyalar Enza Home tarafından tüm ayrıntıları düşünülerek sizin için planlanıyor. Vakit kaybetmeden Enza Home web sitesindeki köşe takımlarına göz atın ve beğendiğiniz ürünleri deneyimlemek için en yakın Enza Home mağazasına uğrayın.

Benzer İçerikler
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler