Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Kız Çocuklar için Yeni Örgü Modelleri

Bebek yelek modelleri, bebek hırka modellerini ve kendimize ördüğümüz el örgü modellerini nakışla süslediğimizde daha güzel oluyor sanki. Birazdan kız çocuklar için yeni örgü modellerinin en güzel özenle yapılmış örneklerini göreceğiz. Bu modellerin hepsi elitörgüme ait. Kendisine kaynak kısmından ulaşabilirsiniz. Burada tarifleri maalesef yok. Bebek örgü modellerini kanaviçe etamin örnekleri, örgü aplike modelleri, brezilya nakışı ile süsleyerek bambaşka bir görünüme kavuşturabilirsiniz. Kızım küçükken 1 yaşına gelmemişken annem ona hırka örmüştük. Yaprak robalı hırka olarak. Bende üzerine örgü çiçek modellerinden küçük motifler yapıp dikmiştim. Harika olmuştu. Sizde ufak dokunuşlarla dümdüz bir örgüyü muhteşeme çevirebilirsiniz. Fikirler birazdan aşağıda.

En Yeni Kız Çocuk Örgü Örnekleri

Yelekler, hırkalar, bolerolar, patikler… Ne ararsanız var. Elitörgümden çıkan en şahane çiçekli modeller. Bahar gibi. Örgüye yeni başladıysanız temel tekniklerle çocuklarınıza örgüler örüp daha sonra sizlerle paylaştığımız el nakışı örnekleri ile süsleyebilirsiniz. Kanaviçeler yapabilirsiniz. Şiş örgü örneklerinden düz ve ters örgü ile örebilir ve istediğiniz tarzda süslemeler yapabilirsiniz. Dilerseniz şimdi şişe ilmek nasıl atılır ve düz örgü ters örgü nasıl yapılır küçük videolar izleyelim. Örgüde kolaylık olması için.

 

Şiş örgü tekniklerinin temel taşlarını gördük. Bu tekniklerle ve önceki tariflerin yapılışını inceleyerek yelekler, hırkalar örüp, patikler örüp üzerine süslemeler yapabilirsiniz. Kız çocukları için yeni örgü modellerinin en güzel örneklerini hep birlikte inceleyelim.

Benzer İçerikler
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler