Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Kayıp Balık Nemo Doğum Günü Süsleri

Çocukların doğum günleri için meyvelerle çok güzel süsler hazırlayabilirsiniz. Hem sağlıklı atıştırmalıklardan olacak. Çocuklar bu balıklara bayılacaklar. Okul öncesi karne hediyeleri, doğum günü süsleri yapımı olarak tercih edilebilir. Bugünkü konsept kayıp balık nemo dedik en güzel en sevimli kayıp balık nemo doğum günü süsleri hazırladık. Sizde hayal gücünüzü kullanarak doğum günlerinde veya yılın herhangi bir gününde çocuklar için meyvelerden etkinlikler hazırlayabilirsiniz. Bunun için farklı birkaç örnek daha hazırladık. Konumuz sadece Kayıp balık nemo değil meyveler olsun. Meyvelerle yapılmış küçük süslemeler eminim çocukların çok hoşuna gidecektir. Önce meyvelerle oynayacak sonra afiyetle yiyeceklerdir. Sanırım en çok muzlara maymunlar, minionlar, mandalinalara ise Nemo çok yakışıyor. Biraz hayal gücü yeterli. Sonrasında geriye süslemek kalıyor. Kabukları soyulan meyvelerde bu etkinlikleri yapmak daha doğru olacaktır. Meyvenin yenen kısmına nüfuz etmeyecek çocuklar zararlı herhangi bir şey tüketmeyecekler. Meyve sevmeyen çocukların bu güzel sevimli süslemeler sayesinde yemedikleri meyve kalmayacak. Çocuklar için meyve tabağı hazırlarken meyveleri sevdiği kahramanlara dönüştürebiliriz. Okul öncesi etkinliklerinden çocukların çok hoşlarına gidecek el yapımı doğum günü süsleri kolay fikirleri inceleyelim.

Doğum Günü Süsleri Meyveler

Mandalinalardan nemo yapıyoruz. Elmalardan ninja kaplumbağa, muzlardan minionlar, zürafalar yapıyoruz. İlk olarak kayıp balık nemo doğum günü süslerine göz atalım.

Gözümüz gönlümüz açılsın biraz kayıp balık nemo pasta modellerine bakalım. Çok lezzetli görünüyorlar değil mi. Kızım buzlar kraliçesi Elsa hayranı olduğu için bizde Elsalı pasta yaptırmıştık. Elsalı balonları söylemeye gerek yok bile ☺

Şimdi mandalina ile nemo nasıl yapabiliriz videolu olarak izleyelim.

 

Birde muzdan gemi yapmaya ne dersiniz.

Birazda farklı meyvelerle neler yapabiliriz onlara göz atalım.

Benzer İçerikler
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler