Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

23 Nisan Sınıf Süslemeleri Nasıl Yapılır?

23 Nisan sınıf süslemeleri nasıl yapılır hepimiz ilkokul sıralarındayken merak etmişizdir. Tabi bizim çocukluğumuzda internet yoktu. Şimdiki nesil aradığını bulabilme noktasında oldukça şanslı. Google a yaz çıksın hemen sonuçlar. Oysa biz kırtasiye kırtasiye gezip en güzel hazır süsleri almaya çalışırdık. Şimdi her şey el altında. Kolaylıkla süsler yapabilir sınıfı rengarenk bir görünüme kavuşturabiliriz.

23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı Türkiye’mizin en anlamlı bayramlarından. Kıymetli çocuklarımıza verdiğimiz değer bayramı. Bende bu noktada çocuklarımıza sınıf süslemelerinde yardımcı olmak istiyorum. Daha önce paylaştığımız ve yeni bulduğum sınıf süsleme çalışmalarını, kağıt ile yapılan süs örneklerini paylaşmak istiyorum.

Öncelikle sitemizde bulabileceğiniz

23 Nisan Süslemeleri ve Yapılışları

Yukarıdaki listede yer alan süslemelerin sitemizde yapımları da mevcuttur. Adımları takip ederek en güzel 23 Nisan süslerini siz oluşturabilirsiniz.
Şimdide pinterestten bulduğum kağıt süslemeleri nasıl yapılır ile ilgili örnek resimleri galeri olarak sizlerle paylaşmak istiyorum. Resimlere tıkladığınızda adımları görebilirsiniz. Yine de takıldığınız nokta olursa çekinmeden sorabilirsiniz. Umarım 23 nisan süslemeleri sizlerin de hoşuna gider.

23 Nisan Kağıt Süslemeleri Nasıl Yapılır

Videolu 23 Nisan Süslemeleri

Benzer İçerikler
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler